SU-100Y premium VI tier

mark09

Re: Radziecki niszczyciel czołgów ( premium VI tier) - SU-100Y

Postautor: mark09 » 02 sty 2013, 10:18

MrJohny pisze:Nawet jeżeli strzał padnie do ~16 sekund.

Jeżeli strzela 3.75 strz/min, to po wymaksowaniu/przełożeniu załogi z innego TD ruskiego założeniu dosyłki, wentylacji i np. celowania szybszego strzelamy co ok. 13,5 sekundy jak KW-1s. Z BiA jeszcze mniej.
Właśnie linie ruskich Tdków zacząłem, a tu mi WG na pokuszenie takie cudo daje.
Bardzo podobny z właściwości do DickerMaxa.
Czołg będzie nie do zarobku.

@Abrakadabra77 w opisie penetracji wartości PP/Gold powinny być chyba odwrotnie. Chociaż pierwsze widzę, że goldowe uszkodzenia są większe niż ze zwykłych pocisków
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 02 sty 2013, 14:34

Jakie informacje znalazłem takie podaję - nie mam możliwości weryfikacji. Przypuszczalnie będzie ten premium pocisk pociskiem podobnym do gold ammo z Centuriona 7/1 i FV4202 - niższa penetracja rekompensowana wyższymi obrażeniami.
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
Awatar użytkownika
Borut

Postautor: Borut » 22 sty 2013, 11:40

Wyczytałem, że czołg ten bedzie na 8 Tierze a nie na 6 ;)
Więc zajefajnie .
Nie przepraszam jednak będzie 6 tier za szybko się rozpędziłem.
Obrazek
Banek

Postautor: Banek » 04 lut 2013, 9:03

wiadomo kiedy/czy bedzie w sprzedaży???
Sonny Psycho

Postautor: Sonny Psycho » 07 lut 2013, 15:34

Na początku chcę wszystkich powitać.

SU-100Y wejdzie razem z patchem 0.8.4 razem z brytyjskimi niszczycielami czołgów.

http://worldoftanks.ru/news/1960-develo ... nfo_7_feb/
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 15 lut 2013, 10:02

Wrażenia po grze na teście: maszyna jest zaskakująco mobilna, działo to na tym tierze niezły wymiatacz, może być fajny zarabiacz. Nie jest jednak tak różowo rozmiary i brak pancerza sprawiają że bardzo łatwo go zniszczyć nawet pierdziawkami z niższych tierów.
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
koala15

Postautor: koala15 » 15 lut 2013, 15:55

Crazied pisze:
neomagnet pisze:I niech ktoś spróbuje powiedzieć że ruskie czołgi nie są OP.

Radzieckie czołgi nie są OP.
Tylko Polaczki cebulaczki bez mózgów ciągle płaczą i skomlą jak sobie w grze nie radzą. Niektórzy, przepełnieni jakąś zawiścią do WG, czy też goryczą lub innym problemem natury niestabilnie emocjonalnej zapominają, że to czołg PREMIUM, a te są głównie kolekcjonerskie lub do zarabiania kredytów (bo niektórymi ciężko zarobić a ładnie wyglądają).

Ten TD nie będzie robić żadnego pogromu. Raz walnie mocno i przeładowanie rzędu 20 sekund. 4 strzały z VK 3601h, które podjedzie od boku i go nie ma. Nie obróci się też łatwo bo jest za długi i ciężki.

Jeśli się uważasz za "Polaczka cebulaczka" to Twój problem. Ja czuję się urażony taką wypowiedzią i oczekuję przeprosin. Innych chcesz przywoływać do porządku a sam zachowałeś się jak prostak. Dasz sam sobie "bana"? Moderator od siedmiu boleści... Trochę pokory i szacunku w tym co piszesz...

Pozdrawiam.

Crazied nie jest moderatorem, moderatorzy mają nicki w kolorze zielonym. Oczekujesz od niego przeprosin? to pisz do niego na PW, forum nie służy do załatwiania prywatnych spraw
-Laurek

Ok. Pomyliłem się co do jego funkcji na tym forum. Ale to nie jest "sprawa prywatna". To od Was moderatorów oczekuję aby tego typu wypowiedzi nie miały miejsca.
Sonny Psycho

Postautor: Sonny Psycho » 16 lut 2013, 7:09

Bardzo fajna maszynka. Zarobki przyzwoite jak na czołg premium. Można wyjść na minus po przegranej. Zalety:
-Armata. Skutecznie zniechęcająca potencjalnych agresorów do kontynuowania natarcia. KW-3 złożył się na 3 strzały(od frontu).
-Inne zalety armaty. Zaskakująco dobra celność, przyzwoity czas zgrywania celownika.
-Bardzo dobra mobilność, jak na takiego kolosa. Szybko się okręca, zryw ma bardzo dobry.
Wady:
-czas przeładowania armaty, ale nie można mieć wszystkiego niestety :)
-pancerz papierowy
-duża sylwetka, czyli ulubiony cel artylerii

Za taką cenę(3250 golda) mogę stwierdzić, że jest to bardzo fajny czołg. Idealny dla snajperów. Nie mogę się doczekać pojawienia się go na normalnym serwerze.

Edyta:
Czołg ma bardzo kiepski wychył działa w dół. trzeba uważać na to.
Awatar użytkownika
baba1234

Postautor: baba1234 » 21 lut 2013, 17:37

Czołg może i jest uber super w zabawie ale ma obniżone credit ratio więc nie zarobimy na nim.
Bez konta premium zarobki ma takie same lub nawet gorsze od stuga 3 z tym że stugiem nie musimy zadać 3k damage żeby coś ugrać.
Wydaje mi się że będzie takim czołgiem dla kolekcjonerów albo osób które pragną pojeździć działem okrętowym na zawieszeniu kv ;)
Ale fun factor też jest: 5 fragów, prawie 4k damage no i na plusie na czysto 28k bez premki.
Garażtype59,IS7,isu152,Object 704,Fv4202
oktawian

Postautor: oktawian » 09 mar 2013, 11:40

jakie sa srednie zarobki na tym TDku posiadajac konto premium?? tylko prosze o szczere odpowiedzi a nie typu ze po przegranej bitwie i oddanym strzale 200 000 po odjeciu naprawy itp ;)

Wróć do „Czołgi radzieckie”