World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: IS 7
PostWysłany: 09 Paź 2011, 02:31 
Starszy Chorąży Sztabowy

IS-7 ma tą wadę, żę może dostać baty od czołgu 5 tieru waląc mu w dupę. Nie mówię o sytuacji 1 vs. 1, ale jak taki IS jest zajęty walką to wjechałem mu w tyłek, zostało mu akurat niecałe 400hp i strzał ze 122mm na kw-1s załatwił sprawę. O takim strzale w Mausa mógłbym zapomnieć, bo chodź wolny, to czołgi tieru <8 może sobie odpuścić. Ale trzeba przyznać zapyla ładnie i z przodu jest trudnawy do przebicia z armatek do 8 tieru.

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

PostWysłany: 09 Paź 2011, 08:40 
Plutonowy
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
T-30 tak samo, nawet nie musi być ustawiony tyłem, wystarczy przodem :D Maus to dość specyficzny przypadek(może granie na Mausie jest zabawniejsze, ale jednak samym pancerzem nie da się wygrać) Tak jak już pisałem wcześniej, uniwersalność ISa-7 daje mu pierwsze miejsce wśród tierów X (przynajmniej dla mnie) Jednak jest to jedyna maszyna, która może być dobra na wszystkich mapach :)

PostWysłany: 09 Paź 2011, 08:58 
Starszy Chorąży
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pyrlandia - Poznań
Vnc napisał(a):
Żeby przebić nie musisz mieć 235 penetracji. Co prawda warunkiem jest walka pancerz w pancerz i możliwość trafienia w weakspota na wieży, tj osadzenie kaemu ;). A tak to HE.

myślałem, że jasne będzie, że mówię o walce przy zachowaniu pewnej odległości, przy przytulaniu się każdy niższy czołg dostanie po łbie i to zdrowo (maus przy przytulance też dostanie, czasem nawet do 0, bo 7mka jest niska i wykorzystując to w dobry sposób maus będzie tylko ślizgał po wieży), w słabe punkty na wieży wcale nie tak łatwo trafić jak się ruchliwy czołgista trafi (wiem, bo tak gram) trzeba po prostu wykorzystywać zalety tego czołgu i staje się naprawdę dobrą i szybką maszyną (nie bez powodu często stanowią one prawie połowę całego teamu) :P

Garaż:
Za dużo tych czołgów

PostWysłany: 09 Paź 2011, 10:41 
Starszy Chorąży

Miejscowość: Wrocław
Dlatego zaznaczyłem warunek ;). Ale o dziwo łatwiej jest mi zabrać w ten sposób coś IS-7 niż E75 strzelając mu we właz dowódcy, który lubi rykoszetować.

PostWysłany: 09 Paź 2011, 11:39 
Starszy Chorąży
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pyrlandia - Poznań
Vnc napisał(a):
Dlatego zaznaczyłem warunek ;). Ale o dziwo łatwiej jest mi zabrać w ten sposób coś IS-7 niż E75 strzelając mu we właz dowódcy, który lubi rykoszetować.

dużo łatwiej w ten sposób uderzyć e75 niż isa7.. is po prostu ma te słabe punkty małe i jeśli się nimi porusza bardzo ciężko w nie trafić, e75 ma to dość duże, a co do rykoszetów to nie wiem..nigdy nie miałem problemu z wbiciem się w te włazy. Żeby isa tak ugryźć koleś chyba musi zasnąć przy klawiaturze - niestety

Garaż:
Za dużo tych czołgów

PostWysłany: 19 Paź 2011, 22:40 
Starszy Sierżant
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lubuskie
Po evencie z KW naszło mnie co by pojeździć trochę 7-ką.Pierwsze wrażenie to świetna mobilność( z górki to 50 pojedzie :)) a w szczególności kapitalny przedni pancerz,masa rykoszetów od największych armat(T30,długa 128 z JT).Gorzej jest z bocznym pancerzem bo i 7 tier jeżeli objedzie to mocno podziurawi.Działo z IS4 daję radę,jest zdecydowanie szybsze ale mogło by mieć więcej penetracji.Generalnie bardzo fajna maszynka,ale na randomie czasem szlag trafia;)

PostWysłany: 20 Paź 2011, 14:59 
Kapral

Szlag trafia bo się każdy wtedy na Siódemkę rzuca :D

PostWysłany: 20 Paź 2011, 22:00 
Podporucznik

Miejscowość: Lublin
A jak teraz wypada IS-7 w porównaniu do bety ? Jest lepiej\gorzej\tak samo ?
Jak jest coś lepiej, to może bym się skusił ? A jak tak samo albo gorzej, to mi się po prostu nie chce :mrgreen:

Pzd
m.

Temat postu: Re: IS-7
PostWysłany: 14 Lis 2011, 19:02 
Plutonowy
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chrzanów
Sytuacja sprzed kilku dni bitwa kompani nasza kompania 6 tiery, wroga kompania 10 tiery pewna przegrana, ja kw 3 ze 107 zajeżdżam is 7 od tyłu i w ładuje w dupsko nie zwraca na mnie uwagi to wale dalej każdy strzał 20 % zjechałem go od 100 % do 40%, on sie odwraca ja sie chowam i uciekam i wtedy kw z trollgunem ładuje mu w dupsko 30% ale nie zwrócił na to uwagi tylko strzelił do mnie mocno mnie poturbowało ale załadowałem odłamek i bum w gąski i po gąskach podjeżdżam go od tyłu HE i w silniki po nim

Amerykanie: M3 Stuart, T1 Heavy, M37
Francja: AMX38, D2, H35, D1

Temat postu: Re: IS-7
PostWysłany: 15 Lis 2011, 12:49 
Plutonowy
Awatar użytkownika

Każdy czołg można tak załatwić... :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości