Mk VII Tetrarch

Hovding

Re: Mk VII Tetrarch

Postautor: Hovding » 13 lut 2012, 16:04

A mi się nim gra genialnie! W mieście stawiam na szybkość, a na otwartej przestrzeni-na snajpienie. Z siatką i przeszkolonym kamuflażem, ten karaluch sieje zniszczenie na znaczne odległości!
Dominus vitae necisque
-> World of Warships - walcz na morzu!
StrikerSS

Postautor: StrikerSS » 13 lut 2012, 16:11

Hovding zdublował ci się post.

Tetrarch fajna zabawka. I nic więcej. Można się pośmiać grając na lolkach, ugrać jakieś medale do statystyk, ale nic więcej. Zresztą te 150k kredek można w rozwój ważniejszych rzeczy zainwestować.
Obrazek
Gnejusz

Postautor: Gnejusz » 18 lut 2012, 7:49

A ja po ponad 5 000 bitew z radością "wsiadam" do tego malucha. Ma świetną armatkę, jest szybki i dzielny ale niestety nie wybacza błędów. Może oszalałem ale założyłem mu szybsze celowanie, wentylację i osłonę p. odłamkową. Teraz pomimo początkowo ogromnego kółka w celowniku na początku celowania trafiam w mały czołg na Malinówce po drugiej stronie bazy. Warto wyszkolić załogę na 100%, bo ilość fragów na bitwę w tym maluchu jest najkorzystniejsza ze wszystkiego czym dotychczas grałem. Z wad to b. słabiutki pancerz i zwrotność, taktyka to dojedź do osłony - strzel i szybko się schowaj. Walka manewrowa tylko dla mających doświadczenie w medach, bo możecie przegrać z BT 2 przy ogarniętym przeciwniku. Najlepsze mapki to Kopalnie, Malinówka, najgorsza to Himelsdorf. Ja b. się cieszę że nie sprzedałem Tetracha, Ci którzy to zrobili niech teraz żałują.
Awatar użytkownika
Billus

Postautor: Billus » 18 lut 2012, 9:43

Ciągle się waham czy go sprzedać czy nie. Gram nim 1 bitwę dziennie, załoga niewyszkolona ale ma jeden plus. Przynosi 2 tyś regularnie nawet przy przegranej bitwie gdy uszkodzę tylko jeden czołg wroga. A potrafi przynieść 5 tyś. Świetny do zarabiania gdy nie chce nam się za dużo kombinować z 5 i 6 tierem. Nie pamiętam ile zarabiał czołg na drugim tierze ale ten zarabia fajnie.
Jak spotkamy na mapce zgrane czołgi to w 3 rozjedzie się prawie wszystkich.
Gdybym dostał taki czołg na początku kariery bym się bardzo cieszył.
A co do jego posiadania to nie bądźcie smutni, to w końcu maszyna brytyjska (u ruskich na zasadzie Land - Lease) więc powróci w drzewku tej nacji - jaki będzie, czy taki dobry - poczekamy zobaczymy.
http://chuffy.www.idnet.com/image/UKtanktree.jpg
Garaż: Tetrarch, T-34/85, T-54, T-150, Tiger II, GWPanther, T-25, T1E6, T95, Hellcat, M26 Pershing, Centurion Mk. 1, Cromwell, Crusader, Valentine, Universal Carrier 2-pdr
http://worldoftanks.eu/community/accounts/501303939-Billus/
Awatar użytkownika
Zaskroniec

Postautor: Zaskroniec » 05 paź 2012, 16:55

Przepraszam że odkopuję temat ale czy można go jeszcze kupić?
Obrazek

Garaż:
Niemcy: Pz III A, Hetzer, DB 2
ZSRR: KW-1, T-50, SU-5, T-34, SU-85
Ameryka: ---
Francja: ---
Wielka Brytania: Valentine, Matilda, Covenanter, Valentine AT
Chiny: ---
Odblokowane ale jeszcze nie kupione: KW-1S, T-150
Awatar użytkownika
Szakael

Postautor: Szakael » 05 paź 2012, 17:23

jego nigdy się nie dało kupić, to noworoczny prezent
Jeśli wróg jest w zasięgu, ty również.
Keyser_S0ze

Postautor: Keyser_S0ze » 13 sty 2014, 8:11

Zacząłem ostatnio znów nim grać z kolegami co zaczynają grę i póki co mają niskie tiery. Rewelacyjny czołg porównywalny do T49, Hellcata - mordercza pszczoła. Czołg w rękach ogarniętego gracza sieje zniszczenie. Doskonałe wszytko przebijające działo (t18 od przodu z biodra to standard) niesamowita prędkość sprawia że top gun to nic szczególnie niespotykanego. Polecam graczom, którzy go nadal mają w garażu jako świetną maszynę do zabawy.
Keyser_S0ze

Postautor: Keyser_S0ze » 05 gru 2014, 7:38

Z okazji adwentowych promocji odświeżę wątek tej zacnej maszyny. Miałem go już wcześniej więc nie musiałem wydawać kasy. Załoga pierwszy perk u dowódcy żarówka u reszty coś tam. Drugi kamo tak z 75 %, skupiacz, lorneta, siatka, malowanie. Po dość średnim graniu dla poprawienia samopoczucia odpaliłem tą maszynę. Po 16 bitwach 75 % zwycięstw 2 top gunny parę wsparć i innych odznaczeń, kolejna Mka, WIN8 pełen fiolet (w jednej bitwie wystrzelałem całe amo a na koniec robiłem za spota). Najlepiej jest jak rzuci na 3ki bo więcej można Hp zabrać i paradoksalnie lepszy wychodzi wynik. Ja gram na początku jako niewidoczny TD a pod koniec bitwy pędzę i dobijam ogryzki. Tym czołgiem na randomach sam wygrywam bitwę i tylko siebie mogę winić za porażkę. Jedyny problem to miasta tam ciężko zrobić wynik ale malinowka, karelia i klasztor (chyba tak się nazywa ta mapa) to rzeź. Czołg zdecydowanie OP ale tylko dla w miarę ogarniętych bo pomidorki, ze względu na jego papierowość połączoną z szybkością, giną w pierwszej fazie starcia.

Wróć do „Czołgi radzieckie”