KW-4

Neoros

Re: KW-4

Postautor: Neoros » 15 sie 2013, 14:59

dzięki Newbiep
ale ta miniwieżyczka na drugiej wieży, też potrafi od czasu do czasu zrykoszetować, a z tego, co pamiętam, stockowa nie...
prawda?
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Newbiep

Postautor: Newbiep » 16 sie 2013, 7:51

Tak :) dziala ponizej 200 pene beda mialy spory problem z wbiciem sie w ta miniwiezyczke w II wiezy (trzeba trafic precyzyjnie w punkt i z bliska, inaczej ding). Dziala typowe dla VIII tieru tez musza trafic precyzyjnie, bo pestka lubi sie ześlizgnąć po tym niby weakspocie. Osobiscie wole takie KW4 walic po froncie pancerza, tam gdzie siedzi kierowca, niz po tym weakspocie na wiezy, ktory nie jest pewny. Tam celuje tylko w ostatecznosci, a jezeli odleglosc miedzy mna a KW4 jest za duza to odpuszczam - nie ma sensu marnowac amunicji. Jesli juz musze walczyc z dobrze ustawionym KW4 (skatowany bokiem, pokazuje tylko wieze), to laduje golda lub z dzial powyzej 225 pene czekam az ustawi wieze pod katem prostym do mnie i strzelam w spojenie wieza-kadlub lub w proste powierzchnie wiezy. Dlatego nie obawialbym sie tego niby weakspota :) I tak malo kto tam celuje na randomie :)

EDIT:

Z reszta, jak zobaczysz, ze ktos mierzy wlasnie w ta mala wiezyczke na wiezy to mozna sie w bardzo prosty sposob obronic :) Wystarcy podrygiwac przod-tyl i twoj przeciwnik moze zaponiec o precyzyjnym trafieniu w tamten punkt, poprzez to mocno zwiekszasz szanse na to ze ten niby weakspot dingnie nawet jakies grubsze dzialo :)
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Neoros

Postautor: Neoros » 19 sie 2013, 9:24

Co do tego podrygiwania - sprawdzało się, nawet na wewnętrznym turnieju klanowym. T32 i IS-3 - nie ma problemu z rozwaleniem, nawet jeśli IS się schowa i wystawi wieżyczkę - jest jeszcze właz dowódcy i papierowa płyta górna. Jednakże wszystko ***** trafia, kiedy pada Ci silnik i kierowca (a nie masz już apteki i naprawy), lub kiedy twój przeciwnik ma po 4 perki (no, właśnie na takiego w końcu trafiłem)
Obrazek
Newbiep

Postautor: Newbiep » 21 sie 2013, 10:08

"... Jednakże wszystko ***** trafia, kiedy pada Ci silnik i kierowca..."

@up
Wlasnie dlatego wale po silniku i kierowcy (glownie po kierowcy, bo latwiej go zabic) w pierwszej kolejnosci :) lub staram sie doprowadzic do sytuacji gdy taki KW4 musi odslonic wraze miejsca :)
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Neoros

Postautor: Neoros » 15 wrz 2013, 15:53

Chciałem tylko powiedzieć, że KV-4 to świetny moneymaker. Spokojnie można wyciągnąć nim 65k srebra na dobrym zwycięstwie. Bez premki licząc ofc.
Wybaczcie, że wrzucam wyniki po bitwie, ale to jedyny dowód oprócz screenów, jaki mam.

Kod: Zaznacz cały

Zwycięstwo!
Bitwa: Himmelsdorf
Doświadczenia: 3 190 (x2 za pierwsze zwycięstwo tego dnia) [1 595 bez mnożnika]
Kredytów: 93 006 [62 002 bez jakichkolwiek mnożników]
Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Strzelec pancerny, Spartanin
[zysk po bitwie - 48k coins]
[lista trupów (w kolejności): 112, Tigr, M5, Indien, 59-16]
Obrazek
Duszak

Postautor: Duszak » 16 wrz 2013, 10:57

Wczoraj kupiłem tego potworka , założyłem radio i 122mm z IS-a i z nastawieniem na ciężki grind , wlazłem na randoma . Losowanie - 5 od końca - załamka - będą koszta przy minimalnych zarobkach . I .... pozytywne zaskoczenie . Twardy , bardzo twardy . Stalowa ściana , Spartanin , Opanowany , 1200 exp bez mnożników , 3 kille , kilka poharatanych i przeżyłem bitwę .
Mam nadzieję , że to nie było szczęście początkującego :)
Duszak - WoT EU randomy bez premki i napinki na staty ;P .
Niemcy - GW Panther , Tiger (P) , Tiger II , Panther II
Rosjanie - KV-1 , KV-4 , IS-3 , T-44 , S-51
Amerykanie - T 25/2 , T32 , T20 , T71
Brytyjczycy - Black Prince , Comet
Francuzi - ELC AMX , AMX M4 45
Chińczycy - chwilowo nic
Awatar użytkownika
shifo

Postautor: shifo » 20 wrz 2013, 18:47

Polecam założenie osłony przeciwodłamkowej, co prawda koszt 750k, ale załoganci padają naprawdę rzadko, na tyle że standardową apteczkę używamy sporadycznie. No i artyleria przestaje być taka straszna.
Co do zarobków i obrażeń, cudo.
Neoros

Postautor: Neoros » 20 wrz 2013, 22:35

A ja powiem, że dosyłacz i system celowania to podstawa, a stabilizator jest niepotrzebny - celność w ruchu jest obłędna! Czołgi, z którymi mogę porównać celność w biegu to A27M Cruiser Tank VIII Cromwell, A42 Infantry Tank Churchill Mark VII, Sd.Kfz.171 Panzerkampfwagen V Panther Ausf. D (VK 3002 MAN) i VK 3001 Daimler-Benz.

/edit/
Jakie drugie skille dać na załodze? Mam Żarówkę + 5x naprawa jako pierwsze.
Obrazek
zolf

Postautor: zolf » 06 sty 2014, 20:36

Pierwszy raz zdarza mi się to w czołgach radzieckich, ale...palę się. Zbyt często wg. mnie. W ostatniej bitwie podpalono mnie dwa razy, co zdarzyło mi się do tej pory tylko raz. Macie ten sam problem, czy mam po prostu pecha?
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 06 sty 2014, 20:46

Ten tank tam ma że czasem seryjnie się pali - przyczyną jest to że ma łatwo dostępny od frontu zbiornik paliwa.
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"

Wróć do „Czołgi radzieckie”