World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jestem widoczny po oddaniu strzału, a wrogowie nie?
PostWysłany: 02 Sty 2013, 19:50 
Szeregowy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tą widocznością. Sprawa wygląda następująco: czasami ktoś we mnie strzela ale ja nie wiem gdzie i skąd bo przeciwnika nie ma zaznaczonego na mapie natomiast gdy przeciwnik znajduje się na tyle daleko żeby mnie nie wykryć i ja w niego strzelę to za chwile w moją stronę leci cała salwa pocisków łącznie z artylerią. Tutaj pojawia się moje pytanie, jak to się dzieje, że przeciwnika który we mnie strzela nikt nie widzi a gdy tylko ja w kogoś strzelę to od razu wszyscy wiedzą gdzie jestem. Od samego początku grania strasznie mnie to denerwowało, nie mogę w nikogo strzelać bo od razu wali we mnie artyleria podczas gdy przeciwnik beztrosko we mnie ładuje czym się da i nikt go nie widzi.

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

Temat postu: Re: Jestem widoczny po oddaniu strzału, a wrogowie nie?
PostWysłany: 02 Sty 2013, 20:54 
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mosina
Skończ go okłamywać i opisuj WoT a nie jakieś Pokemony. Już kolejny Twój post, gdzie opisujesz nie tę grę.

Widzą Cię, bo nie umiesz się zapewne schować w krzaku, a ponadto, przeciwnik posiada w drużynie kogoś z bardzo dużym zasięgiem wykrywania, plus ewentualnie posiadającego lornetkę.

Image

PostWysłany: 02 Sty 2013, 21:16 
Starszy Chorąży

4:13, coś jeszcze?

PostWysłany: 02 Sty 2013, 21:49 
Starszy Chorąży
Awatar użytkownika

Cytuj:
Czasami ktoś we mnie strzela ale ja nie wiem gdzie i skąd bo przeciwnika nie ma zaznaczonego na mapie.

A czemu ma być zaznaczony na mapie? Musisz go wykryć a jak jest daleko i/lub ma kamuflaż to jest trudniej. Pierwszy raz powinieneś zobaczyć to na loltraktorze kiedy pz2 przykopcił Ci nie wiadomo skąd.
Cytuj:
Natomiast gdy przeciwnik znajduje się na tyle daleko żeby mnie nie wykryć i ja w niego strzelę to za chwile w moją stronę leci cała salwa pocisków łącznie z artylerią.

Masz słaby kamuflarz i pewnie pchasz się zbyt do przodu. Ostatecznie to przeciwnik zbyt blisko podjechał(Jak śmiał??!?!) Dużo łatwiej jest wtedy wykryć.
Cytuj:
Zapewne on ma małe działko,typu L/70 ze stuga
Działko????Przeciwlotnicze jeszcze powiedz...
Cytuj:
a ty haubicę(...)dlatego widać cię po strzale.

W swoim kolejnym poście podałeś filmik w którym jasno jest pokazane że wpływ kalibru działa jest mały...ba...nie brałeś pod uwagi żadnej rzeczy która była powiedziana w tym filmiku oprócz tych 10 s...ja jakoś jeździłem hatzerem z 105 i Stugiem, strzelałem i nie byłem wykrywany. Magia?

PostWysłany: 05 Sty 2013, 19:50 
Szeregowy

Film wszystko wyjaśnia. Dziękuję za pomoc!

Powodzenia!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość