Jestem widoczny po oddaniu strzału, a wrogowie nie?

Dopiero zaczynasz? Masz pytanie i nie znalazłeś odpowiedzi w dziale Pomoc - pytaj tutaj! Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.
Aragorn1600

Jestem widoczny po oddaniu strzału, a wrogowie nie?

Postautor: Aragorn1600 » 02 sty 2013, 17:50

Witam. Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tą widocznością. Sprawa wygląda następująco: czasami ktoś we mnie strzela ale ja nie wiem gdzie i skąd bo przeciwnika nie ma zaznaczonego na mapie natomiast gdy przeciwnik znajduje się na tyle daleko żeby mnie nie wykryć i ja w niego strzelę to za chwile w moją stronę leci cała salwa pocisków łącznie z artylerią. Tutaj pojawia się moje pytanie, jak to się dzieje, że przeciwnika który we mnie strzela nikt nie widzi a gdy tylko ja w kogoś strzelę to od razu wszyscy wiedzą gdzie jestem. Od samego początku grania strasznie mnie to denerwowało, nie mogę w nikogo strzelać bo od razu wali we mnie artyleria podczas gdy przeciwnik beztrosko we mnie ładuje czym się da i nikt go nie widzi.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Crazied

Re: Jestem widoczny po oddaniu strzału, a wrogowie nie?

Postautor: Crazied » 02 sty 2013, 18:54

Skończ go okłamywać i opisuj WoT a nie jakieś Pokemony. Już kolejny Twój post, gdzie opisujesz nie tę grę.

Widzą Cię, bo nie umiesz się zapewne schować w krzaku, a ponadto, przeciwnik posiada w drużynie kogoś z bardzo dużym zasięgiem wykrywania, plus ewentualnie posiadającego lornetkę.
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
rafal3920

Postautor: rafal3920 » 02 sty 2013, 19:16

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5ML4oXjG6ag[/youtube] 4:13, coś jeszcze?
Awatar użytkownika
czesiu145

Postautor: czesiu145 » 02 sty 2013, 19:49

Czasami ktoś we mnie strzela ale ja nie wiem gdzie i skąd bo przeciwnika nie ma zaznaczonego na mapie.

A czemu ma być zaznaczony na mapie? Musisz go wykryć a jak jest daleko i/lub ma kamuflaż to jest trudniej. Pierwszy raz powinieneś zobaczyć to na loltraktorze kiedy pz2 przykopcił Ci nie wiadomo skąd.
Natomiast gdy przeciwnik znajduje się na tyle daleko żeby mnie nie wykryć i ja w niego strzelę to za chwile w moją stronę leci cała salwa pocisków łącznie z artylerią.

Masz słaby kamuflarz i pewnie pchasz się zbyt do przodu. Ostatecznie to przeciwnik zbyt blisko podjechał(Jak śmiał??!?!) Dużo łatwiej jest wtedy wykryć.
Zapewne on ma małe działko,typu L/70 ze stuga
Działko????Przeciwlotnicze jeszcze powiedz...
a ty haubicę(...)dlatego widać cię po strzale.

W swoim kolejnym poście podałeś filmik w którym jasno jest pokazane że wpływ kalibru działa jest mały...ba...nie brałeś pod uwagi żadnej rzeczy która była powiedziana w tym filmiku oprócz tych 10 s...ja jakoś jeździłem hatzerem z 105 i Stugiem, strzelałem i nie byłem wykrywany. Magia?
Obrazek
Historia może być ciekawa http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Maczek
Garaż: Jagtiger,Jagpanter <3,Jagpanter II, SU-152,M18,Pantera II,t50-2,Dicker Max i trochę złomu.
Aragorn1600

Postautor: Aragorn1600 » 05 sty 2013, 17:50

Film wszystko wyjaśnia. Dziękuję za pomoc!

Powodzenia!

Wróć do „Pytania początkujących graczy”