wot to oszustwo

Dopiero zaczynasz? Masz pytanie i nie znalazłeś odpowiedzi w dziale Pomoc - pytaj tutaj! Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.
eskimos

wot to oszustwo

Postautor: eskimos » 17 mar 2014, 1:12

Witam wszystkich, chcjałbym zwrócić uwage na oszustwa jakie są w grze word of tanks nianowicie zauważyliście napeno że gdy nie wykupicie konta premium to losuje was przewaznie na koniec listy trudno wam w cos trafic jak i przebic zdazająsie rikoszety na tyłach pojazdu nawet kila tierów niżsych a najlepsze są pódła z kila metrów dlatego gorąco apeluje abyście nie kupowali premium i nie pasli tych któzy biora za to kase ta gra jest nieuczciwa i oszukancza w skrócie nie płacisz jestes fragiem dla uciechy graczy któzy zapłacili tego chcecie? pozdrawiam.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Crazied

Re: wot to oszustwo

Postautor: Crazied » 17 mar 2014, 6:16

Nie. Po prostu nie umiesz grać.
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 17 mar 2014, 6:49

Wszystkie problemy o ktorych piszesz nie wynikają z braku konta premium. Mam konto premium praktycznie ciagle i takie rzeczy jak strzały za zero z obj. 704 w amx 12t zdarzaja sie i dotyczy to innych czołgów również. Zdarza sie też, wcale nie rzadko, że losuje mnie na dole stawki i w żaden sposób nie jest to ustawiane, wystarczy albo poczytać o mechanice i mm gry (pewnie grasz scoutem). Ba, zdarza sie, ze przegrywam kilka bitew pod rząd i to, mając premium.
Druga rzecz - to co powiedział Crazied moze być prawdą. Poczytaj o penetracji, rodzajach pocisków itp, lagach, celowniku serwerowym, bo zaraz dojdziesz do nastepnych rewelacji o ktorych wszyscy dłużej grający wiedzą od dawna, min. dlaczego oni mnie widzą, a ja ich nie, dlaczego nie mogę trafić w czasie jazdy, dlaczego on mnie przebił, dlaczego wyzywaja mnie od noobów, dlaczego mam niebieski nick, dlaczego mozna sie utopic wjezdzając do wody... ;)
Poradników dla początkujacych graczy (bo sądzę że nim jestes) jest w sieci mnostwo, dlatego polecam lekture i praktykę, a wtedy dojdziesz byc może, do nieco innych wniosków. Jesli nie...cóz, zostawisz grę, bo nie jest ona widocznie stworzona dla ciebie.

aha, ortografia przede wszystkim. I bez spekulanctwa na drugi raz ;)
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 18 mar 2014, 6:24

No i równie ważne, nie obrażać się o to, jak ktoś Ci napisze, że nie umiesz grać, a zastanowić się czy tam nie ma ciut prawdy.
Pejotl79 napisał przykładowe zagadnienia, o których warto poczytać. Ja miałem bardzo długo premium i też mnie losowało beznadziejnie ;]
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Awatar użytkownika
misquamaqus

Postautor: misquamaqus » 18 mar 2014, 18:35

Ja myślę, że autor tematu zwraca uwagę na to, że gra rządzi się swoimi prawami.

Mnie bez premki (nigdy nie miałem premki) losuje całkiem przyzwoicie, od kiedy wprowadzono balans tego czynnika, za to sama rozgrywka jest nieprzewidywalna.

Są dni, kiedy czołgi 2 tiery niższe dosłownie rozjeżdżają sporo mocniejszego przeciwnika i są dni, kiedy gra się jak powinno, tzn. mając przykładowo czołg 7 tier pokonuję czołgi 5 i 6 tier.

Ostatnio czołowo (lufa w lufę) pokonał mojego T29 jakiś niemiec 6 tier.

Lał mnie gdzie popadnie, wytłukł mi załogę, uszkodził działo i w końcu posłał mnie do piachu.

Ja może go dwa razy przebiłem wybierając odpowiednio słabe miejsca jego pancerza, reszta rykoszety lub zero DMG.

Prawie z nerwów klawiaturę rozwaliłem :lol:

p.s.. do autora.... ta gra przyniesie Ci sporo funu, ale też sporo nerwów.
eskimos

Postautor: eskimos » 23 mar 2014, 20:38

zawsze sie trafi taki debil jak ty co ma tylko do powiedzenia nie umiesz grac , graj se dalej ciesz sie z tego ze jestes fragiem jak ci to pasuje twoja sprawa ja wyraziłem swoja opinie wielu stwierdziło to samo jak nie masz premium ruscy z wargamingu tak saprogramowali gre ze albo zapłacisz albo sie męcz dalej apeluje nie pascie tych ruckich świn nie kupujcie premium ta gra to oszukancze nieuczciwe debilstwo ja juz w to nie gram zostaja tacy ci potrafia powiedziec nie umiwsz grac z kąt biora sie takie matoły mozecie mnie wywalic wiecej tu nie wejde skoro jestescie slepi i wam to pasuje ja z wami niechce miec nic wspólnego kupcie se premium najlepiej na rok
Awatar użytkownika
Daveed

Postautor: Daveed » 23 mar 2014, 20:51

eskimos pisze:zawsze sie trafi taki debil jak ty co ma tylko do powiedzenia nie umiesz grac ,

A co? Ma pisać rozprawkę? Nie umiesz grać to nie umiesz grać, żadnej filozofii w tym nie ma, więc po co się rozwodzić nad tematem?

ŚmiesznyCzłowieczek pisze:apeluje nie pascie tych ruckich świn nie kupujcie premium ta gra to oszukancze nieuczciwe debilstwo ja juz w to nie gram

Dziękujemy pani Tyaro Elżbieto Gas za to przesłanie. Szkoda tylko, że już nie grasz, zawsze była szansa, że takie beztalencie znajdzie się po drugiej strony lufy.

ŚmiesznyCzłowieczek pisze:mozecie mnie wywalic wiecej tu nie wejde

Bardzo się cieszymy z tego powodu.
I was angry with my friend:
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

To nie easter egg! To tekst odpowiedzialny za bezpieczeństwo międzynarodowe, więc zostaw i idź psuć coś innego.
Ehh...
Newbiep

Postautor: Newbiep » 23 mar 2014, 21:42

eskimos pisze:[spoiler]zawsze sie trafi taki debil jak ty co ma tylko do powiedzenia nie umiesz grac , graj se dalej ciesz sie z tego ze jestes fragiem jak ci to pasuje twoja sprawa ja wyraziłem swoja opinie wielu stwierdziło to samo jak nie masz premium ruscy z wargamingu tak saprogramowali gre ze albo zapłacisz albo sie męcz dalej apeluje nie pascie tych ruckich świn nie kupujcie premium ta gra to oszukancze nieuczciwe debilstwo ja juz w to nie gram zostaja tacy ci potrafia powiedziec nie umiwsz grac z kąt biora sie takie matoły mozecie mnie wywalic wiecej tu nie wejde skoro jestescie slepi i wam to pasuje ja z wami niechce miec nic wspólnego kupcie se premium najlepiej na rok[/spoiler]

Moze nie tyle premium/non premium, co tzw "magia kolorow" :) ot chocby przyklad z dzis. Niby jestem niebieski (nie patrze na staty, bo staty nie graja, jednak cos w "magii kolorow" chroniacej krwistoczerwonych musi byc na rzeczy), dorwalem moim WZ132 wrogiego AMX50B odtylcowo, jednak gra stwierdzila, ze tyleczek krwistoczerwonego AMXa musi nagle stac sie twardy a nie "mietki", wiec odbilem pod katem ~90 stopni 4 strzaly z topowego dziala 100mm (1 HE za "zero", 2 zwykle i zloty odpalony w akcie desperacji).
Ktos do niego strzelil, zostawil opary i dobilem goscia z tarana w akcie totalnej desperacji. :)

Moze o takie sytuacje jak ta wyzej chodzilo autorowi tematu :) Jednak moim zdaniem nie maja one wiele wspolnego z kontem premium i nie premium, podobnie jak premium nie ma jakiegos znaczacego wplywu na sam MM. Sam ostatnio gralem sporo z premka (zdobyczna bo zdobyczna, ale jednak premka) i nie zauwazylem zadnych roznic na + i - wzgledem konta non premium (poza zarobkami :) ). Jesli juz jest jakis ukryty, "balansujacy" mechanizm, to bardziej przychylalbym sie do teorii "ochrony pomidora", bo z reguly, gdy strzelam do czerwonych graczy, gra plata niezle figle :)
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Neoros

Postautor: Neoros » 23 mar 2014, 21:59

Teoria "ochrony pomidora" sprowadza się do rzucenia na topce w MM w kilku pierwszych bitwach*. Potem nie ma litości. Poczytajcie o mechanizmach gry ;-)

*nie dotyczy scoutów
Obrazek
Madrian

Postautor: Madrian » 08 maja 2014, 16:16

eskimos pisze:Witam wszystkich, chcjałbym zwrócić uwage na oszustwa jakie są w grze word of tanks nianowicie zauważyliście napeno że gdy nie wykupicie konta premium to losuje was przewaznie na koniec listy trudno wam w cos trafic jak i przebic zdazająsie rikoszety na tyłach pojazdu nawet kila tierów niżsych a najlepsze są pódła z kila metrów dlatego gorąco apeluje abyście nie kupowali premium i nie pasli tych któzy biora za to kase ta gra jest nieuczciwa i oszukancza w skrócie nie płacisz jestes fragiem dla uciechy graczy któzy zapłacili tego chcecie? pozdrawiam.

Nie mam i nie miałem konta premium za pieniądze. Czasem dostawałem z eventu na 1 -2 dni.
Bardzo często losuje mnie na topiem, nie mam problemu z trafianiem nawet z dość niecelnych dział, jak wiadomo gdzie strzelać to nie ma problemu z przebijaniem (wyobraź sobie, że pancerze każdego czołgu są odwzorowane fizycznie i wg oryginału - mają i mocne i słabe punkty).

To co piszesz to typowe objawy początkującego. Nie umiesz jeszcze kontrolować czołgów (a każdy jest inny), nie znasz zasad mechaniki gry, brak ci praktyki i zapewne jesteś bardzo niecierpliwy.
Ćwicz spokojnie na niskich tierach II-III, może IV jak się nie boisz. Zobacz jakie pojazdy są częściej w górnych statystykach, zrób je, poćwicz na nich i przede wszystkim się nie irytuj.

Gra jest trudna, ma swoje "haczyki", każdy czołg wymaga innego stylu gry, nawet te bardzo do siebie podobne. Bardzo ważne jest wyszkolenie załogi - nie należy marnować ich doświadczenia, bo go nie odzyskasz. Należy rozwijać skille.
Jest bardzo dużo weteranów, którzy mają w malutkim paluszku słabe i mocne strony każdego czołgu. Tego się nie przeskoczy.

I pamiętaj - pierwsze 500 bitew na każdym czołgu to tylko jego poznanie. Następne 500 to szlifowanie umiejętności, a po jakimś tysiącu można uznać, że wybrniemy z wielu sytuacji.
;)

Przykro mi, że to nie prostacki COD, ale WOT wymaga naprawdę dobrego poznania jego możliwości. Dlatego właśnie gra jest tak popularna od wielu lat.

Masz pewnie załogi na 50% lub nieco tylko więcej. Dopóki nie będą na 100%, będziesz obrywał. Dopiero w pełni wymaksowanym czołgiem, z załogą w pełni wyszkoloną można myśleć o poważnym graniu.

A jeżeli gra jest za trudna, to są prostsze gry.
Co dziś wybrać na wizytę u sąsiadów: WZ-131, AMX 13 75, PZ 35T, Leopard, PzIII/IV, VK3601H, E-75, STUG III G, JgPanther II, Cromwell, Val AT, Alecto, Chaffe, T71, M4, M41, T29, Hellcat, T-127, LTTB, T-28, T-34, T-43, KV-85, KV-4, IS-3, ST-1,SU-85, Chi-He... ???

Wróć do „Pytania początkujących graczy”