wot to oszustwo

Dopiero zaczynasz? Masz pytanie i nie znalazłeś odpowiedzi w dziale Pomoc - pytaj tutaj! Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.
sylwestro502

Re: wot to oszustwo

Postautor: sylwestro502 » 18 maja 2014, 8:54

W pełni się z tą teorią zgadzam ta gra jest wielkim oszustwem i popieram to co panowie o tej grze napisali gram w wot od roku szło mi dobrze dopiero kiedy przestałem kupować czołgi premium i złoto moja statystyka spadła dość konkretnie w dół co 7-mą bitwie udaje się wygrać
do tego spadła celność działa słaba penetracja pocisków.
Dlatego podziwiam graczy którzy nie dostrzegają ewidentnie tego co się dzieje w tej grze.
Pozdrawiam.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
HeadHunter1906

Postautor: HeadHunter1906 » 18 maja 2014, 9:41

sylwestro502 pisze:W pełni się z tą teorią zgadzam ta gra jest wielkim oszustwem i popieram to co panowie o tej grze napisali gram w wot od roku szło mi dobrze dopiero kiedy przestałem kupować czołgi premium i złoto moja statystyka spadła dość konkretnie w dół co 7-mą bitwie udaje się wygrać
Dlatego podziwiam graczy którzy nie dostrzegają ewidentnie tego co się dzieje w tej grze.
Pozdrawiam.

Ja czegoś takiego nie zauważyłem mimo że nie kupuje czołgów za złoto ani kontapremium ( którego używam jedynie gdy wypełnie jakąś misję). Do tego moje Winratio jak i reszta statystyk ciągle rosną mimo że i tak nie są najgorsze. Także drogi kolego nie wiem z czego wynika twoja teoria spiskowa, ale ja argumentów do jej poparcia nie dostrzegam. Poza tym jesli gra dostarcza Ci nie milych wrażeń jest proste rozwiązanie - Alt+F4 :-D pozdrawiam
Obrazek
Some_Body

Postautor: Some_Body » 18 maja 2014, 9:52

dopiero kiedy przestałem kupować czołgi premium

To ile tych czołgów premium kupiłeś?

Biadolenie i nic więcej. Statystyki ci spadają, bo jedziesz na pałę zamiast przykładać się do grania. Ewentualnie spadek jest chwilowy, spowodowany zwykłym przypadkiem, jakim rządzi się randomowe granie.
pojazdy w garażu: T34 / M48A1 Patton / JagdPz E100 / StuG III / KV-1S / T57 / Waffentrager auf Pz. IV / T54

rozwinięte / sprzedane X-tki: Object 268 / T110E5 / T110E4 / E100
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 19 maja 2014, 6:08

sylwestro502 pisze:W pełni się z tą teorią zgadzam ta gra jest wielkim oszustwem i popieram to co panowie o tej grze napisali gram w wot od roku szło mi dobrze dopiero kiedy przestałem kupować czołgi premium i złoto moja statystyka spadła dość konkretnie w dół co 7-mą bitwie udaje się wygrać
Pozdrawiam.

jesli masz taki sam nick w grze jak tu, to wybacz, ale
przy 6,5 tysiącach bitew miec 233 WN8 i 523 effi, to zaliczasz sie do tych co wogole nie potrafia grać, i choćby dali ci głowice atomowe w czołgu, to pewnie nic bys nie zdziałał.

Cwicz,cwicz i ucz sie, znam dziesiątki takich co nie wydali na golda ani centa i mają wyniki. Ty niestety nie masz zadnych - z takim wynikiem to po prostu giniesz od razu albo nie wylazisz z bazy.
co chcę powiedzieć? ze po prostu nie umiesz grać. To nie jest gra dla ciebie
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 19 maja 2014, 8:44

FoT to orzustfo!

Jeśli masz takie statystyki jak Pejotl pisze, to zapraszam do War Thunder Ground Forces. Potrzeba nam świeżych pomidorów do bicia :)
Tam nie masz pocisków za złoto i każdego można rozwalić jednym strzałem, czy to czołg premium czy nie. Wtedy to są płacze u niektórych ;)

I napisałeś: uda się wygrać bitwę - to nie single player, bitwy wygrywa drużyna i gameplay (w WT jest jeszcze ważniejszy niż w WoT bo scapowany punkt można odbić i wygrać przy stanie ticketów 5000-1000 [0 oznacza koniec gry] co uczyniliśmy z chłopakami wczoraj).
- spadła penetracja - używaj mózgu do strzelania. Twoje statystyki świadczą, że walisz byle dzie, byle w obwód.
- spadła celność - nie pij, naucz się celować, to nie CS żeby strzelać w biegu ;]
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Keyser_S0ze

Postautor: Keyser_S0ze » 19 maja 2014, 9:50

Witam.

Zawrę dwie uwagi:
1. Jak koledzy piszą po WIN7/8 widać, że gry nie ogarniasz i faktycznie choćbyś i gwiazdą śmierci śmigał i tak byś nie dał rady. Ale mam tu radę naucz się grać na niższych tierach (II-VI) i nie pędź do X bo tam nie ma zmiłuj. Co do konta i czołgów premium nie zaobserwowałem takiej zależności. Ale granie np. w weckendy przy dobrych promocjach faktycznie potrafi odebrać chęć do gry głównie ze względu na wielość słabych graczy co jak na odpust wszyscy się wybierają.

2. Druga obserwacja to to, że WG jak najbardziej w kulki leci z losowaniem. Tyle, że nie z premium a statystykami graczy. Przy losowaniu jak masz dobre staty to niestety losuje ci do drużyny pomidorki aż miło. Przykładowo gram z dobrymi graczami w plutonach zieloni, niebiescy to jak ninja trzeba być prawie na jednej gąsienicy jeździć. Maximum skupienia w każdej bitwie. Jak do plutonu wezmę pomidorki to tyłem można jeździć i zawsze w topce po bitwie.

Tak więc polecam grać niskimi tierami tam gra dużo wybacza. I dodam, że mam paru kolegów słabych a w plutonach do VI tieru po nocce 65 % wygranych to nic niespotykanego.

Pozdrawiam.
BlindWolf

Postautor: BlindWolf » 29 lis 2014, 12:31

kanał Youtube - tytuły :
Porzućcie wszelką nadzieję .
Cała prawda o WOT.
Cała prawda o WOT - oszustwa i cheaty

W tej chwili mam > 38k bitew + 12k na BETA .
Z ostatnio niespotykanie twardym czołgiem spotkałem się na Himilsdorfie . Hetzer zaliczył 4 razy w kuper i wszystkie przeleciały przez niego jak przez mgłę . Grałem Tigerem , pomidor stał nie widząc mnie na odległość 1.5 mojego czołgu . Naraz dostał olśnienia i zaczął się obracać . Posłałem strzał w bok - ZERO damage . Uratował mój lakier inny gracz rozwalając Hetzera jednym strzałem . Ja zostałem okrzyknięty nobem .
Inne spotkanie - strzelam do AMX z M53/M55 . Pocisk eksploduje pod nim a pomidor nie ruszony . Z rozpędem wali mnie w przód pojazdu i mam 100% w plecy . Nie strzelił - KAMIKADZE . Sprawdziłem po bitwie - zero otrzymanych strzałów . Pewnie ładowniczy w czasie zderzenia upuścił pocisk .Inny przykład - strzał z 150 mm ppanc nie robi wrażenia na
Amx 45 za to ja wyłapuję 3 x i do piachu .
W takich sytuacjach tylko wsteczny nas może uratować i na to trzeba być przygotowanym.

Pomidorki są pod ochroną i tak jak w jednym z filmów wypowiada się autor - jeżeli chcesz podnieść staty to graj w plutonach , drużynach , w klanie .

Takie cyrki zaczęły się po którymś patchu .
OD 07. 12. 2013 moje krzywe w statystykach wyglądają co najmniej dziwnie .
Jeżeli gracz ma 5k - 10k bitew i losowanie wystawia go jako najsilniejszego + pomidory to wyobraźcie sobie jakie nooby muszą grać w moim składzie gdy ja jestem TOP ?

MOJA RADA DLA SFRUSTROWANYCH - grających bitwy tylko losowe bez premki .
Grajcie na niższych tierach i rozwalajcie te wysokie .
Skoro zagracie np. T44 to po przeciwnej będą IS2, IS3 . Oczywiście potrzeba jest odpowiednia maszyna i wyszkolona załoga . Wasze doświadczenie -ocena składu, znajomość mapy ,rozwój sytuacji - pozwoli znowu cieszyć się grą i krzywe rosną .

PS.
właśnie wyszedłem z gry - Grając IS2 wystrzeliłem 7 razy - zero damage . strzelałem do T29 i cometa - trudno nie trafić w przeciwnika który zakrywa mi cały celownik . Moja armata 122mm i cooooooo????? ZERO
Podejrzewam jeszcze jeden myk który stosują operatorzy . Dostałem ping 135 chwilami do 250 . Jednocześnie po odpaleniu sped testu wykazało mi ,że mam 37 . Zawsze można winą obarczyć operatora .
sabbek26

Postautor: sabbek26 » 22 gru 2014, 18:22

Ta gra to jedno wielkie oszustwo bez czolgow premium nie idzie sobie po grac ciagle na dole jestes
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 22 gru 2014, 18:36

Wiara czyni cuda, a przypadki takiej głupoty są znane juz w Biblii: ot Samson, podobno był silny bo miał długie włosy. Jak mu je obcieli Filistyni, rzekomo stracił siłe ;). No i chłop spadł na dół i nie dawał rady wygrywać.
Obcieli mu premium włosy.
Dimitr2016

Postautor: Dimitr2016 » 24 sty 2016, 10:59

Zgadzm się WOT ma możliwość modyfikacji poziomu gracza celności, wykrywania itd.
Dlaczego WOT nie lubi aktywistów, którzy zwracają uwagę na manipulacje grą? Wielu byłych
graczy opisywało manipulacje (oszustwa) w grze także wielu skarżyło się, iż ich posty zostały skasowane - Dlaczego czyżby pisali prawdę!?!
Mam za sobą kilkanaście tysięcy bitew WN8 na poziomie zielonego gracza więc nie jest źle, z kontem premium bywało różnie. Początki gry nie zwracałem uwagi na celność, zasięg widzenia czy wykrywalność, ponieważ się nie znałem a gre traktowałem jako przyjemność. Teraz to co napisze wielu może okazać się dziwne ale trzeba to nazwać jednym słowem NAŁÓG tzn. próbowałem wielokrotnie zerwać z tą grą ale wracałem nienawidzę tej gry (Twórcy, deweloperzy jak ich nie nazwać patrzą tylko na swoje kieszenie i chronią graczy, którzy płacą i to są FAKTY) ale ją kocham za to czym powinna być i jaka byłaby gdyby nie (to słowo które będzie bardzo często używane w tym poście) czyli OSZUSTWA. Moje problemy dosłownie widoczne gołym okiem zaczęły się nawarstwiać gdy zacząłem pisać skargi na mechanikę gry coraz częściej celność moich dział była około 30% +- dla nieobeznanych na 10 strzałów trałionych czy niepenetrujących zaliczałem 3 (3/10) oczywiście są też dobre bitwy (Świadczy to o tym że Wargaming ma możliwość manipulacji poziomem gracza a wielu twierdzi że się nie da). Zacznijcie obserwować dobrych graczy np fioletowych spójrzcie na koniec bitwy na statystyki taki gracz średnio na 10 strzłów ma 8 penetrujących poobserwujcie. Zadałem takowe pytanie i przesłałem do WOT odpisali... .. - -(jeżeli to można określić odpisanie był gotowiec kopiuj/wklej) gdzie poinformowano mnie, iż są lepsi i gorsi gracze zadałem ponownie to samo pytanie i Pan X pofatygował się odpowiedzieć "pewnie miał lepszy dzień" ale jak zobaczycie statystyki takowych graczy to mają często te lepsze dni. Nie chciałym się rozpisywać jakie buble odwala Wargaming bo to wszyscy wiedzą np.(penetracja FV183 GOLD w 20mm blache za 500-600 hp gdzie penetracja tego czołgu na poziomie 235 i 1750 uszkodzeń ale jak Wy wyjedziecie to bez problemu przeciwnik sadzi za max lub więcej i to w dolną klapę E100). Reasumując mógłym wiele napisać ale osoby, które piszą główno prawda (podam linki do wypowiedzi róznych osób)
nie chciałbym ich krytykować ponieważ są rodzynki w tej grze nwm jak są oni wybierani ale
grają i mają się jak pączki w maśle. Przypuszczam, że wtedy nie mają powodów do narzekań więc nie piszą skarg do WG itd,.
Z własnego doświadczenia wiem że Wargaming ma wiele skarg i coraz więcej ludzi przegląda na oczy i pisze skargi co za tym idzie długo czeka się na odpowiedź uzyskując informację zwrotną od WG "Przepraszamy mamy wiele zgłoszeń". Ale co teraz napisze zapewne ruszy tych i pewnie rzucą się na mnie lub naślą kolegów z odpowiedziami - jak to? nie prawda!!! (pewnie użyją wulgaryzmów ale to tylko pokaże stan umysłowy i emocjonalny) .... wiele osób atakujący że WOT jest mniam mniam nie jest małolatami, którzy grają bo grają a to kolega a bo ten ma fajny czołg a reszta to ...... są to ludzie, którzy mają profity (pieniądze lub coś powiązane z finansami) czerpią zyski w ten lub inny sposób oraz są też NŁOGOWCAMI. Podziwiam ludzi, którzy powiedzieli STOP sprzedali lub nie konto i zakończyli współprace z Wargaming. Spróbujcie może nie od razu tak drastycznie ale przestańcie grać np. 3-6 miesięcy w WOT to stwierdziecie na jakim poziomie
jesteście NAŁOGU i tutaj Wargaming wygrywa i może wiele naginać gre. Dodam taki schemat grając np Artylerią BC155 bardzo celny czołg w bitwie trafiam na 10/8 to jest dobry wynik takich bitew mam na 10 biew/2dobre 8 źle lub bardzo źle reszta potrafi być nawet 10/0 nie trafię nic i nie mówię tutaj o ruchomym wrogu. Wargaming odpisał, że zależy od losowania więc możemy się domyślać jeżeli gra losuje bitwę to ze skutkiem, iż dana drużyna ma przegrać (są wyjątki) i celność spada drastycznie. Jeżeli tak jest i regulamin o tym mówi to jak się to ma do bitew między najlepszymi klanami? też mają losowanie, która drużyna ma przegrać? Dziękuję mam nadzieje, że nie skasujecie mojego postu jak to robił niejednokrotnie Wargaming.
Pozdrawiam
Ps. Często gracze piszą o regulaminie Proszę podać link do Regulaminu w języku polskim ciekawe czy ktoś zna.

Wróć do „Pytania początkujących graczy”