Jak zacząć w sposób "przyjazny dla środowiska"?

Dopiero zaczynasz? Masz pytanie i nie znalazłeś odpowiedzi w dziale Pomoc - pytaj tutaj! Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.
Sherab

Jak zacząć w sposób "przyjazny dla środowiska"?

Postautor: Sherab » 16 mar 2017, 18:36

Cześć wszystkim,

Z góry mówię, że dopiero rozważam dołączenie do gry.

Mam więc pytanie, które brzmi jednak nieco inaczej niż zwyczajowe "jak zacząć?". Nie pytam bowiem o najlepszy czołg na początek itp.

Chodzi mi raczej o to, jak zaangażować się w rozgrywkę, nie będąc obciążeniem dla "low-tierowych", ale doświadczonych już graczy (którzy zwykle zdążyli już zapomnieć, że te parę lat/miesięcy/tygodni temu sami byli "noobami"), jednocześnie mając fun i ucząc się jak najwięcej?

Czy przy potężnej w tej chwili społeczności, wciąż byście polecali po prostu randomy, czy może lepiej od początku poszukać sobie jakiegoś klanu, czy grupki, która urządza "szkolenia" itp.?

Pozdrawiam wszystkich! :)
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
T HOUND T

Re: Jak zacząć w sposób "przyjazny dla środowiska"?

Postautor: T HOUND T » 21 mar 2017, 11:40

Zacząć jest ciężko bo nie wiesz gdzie i do jakiego pojazdu strzelać aby go przebić. Najlepiej czytać co i gdzie strzelać,nie jechać na pałę czyli pierwszy przodem i zginąć gdyż każda lufa jest w bitwie ważna i jeśli jak najdłużej przeszkadza. Wprawy nabierzesz z czasem , jeśli zaczynasz i nie miałeś z grą styczności to zanim zaczniesz ogarniać minie kilka tyś bitew.
Obrazek
Zapraszam - https://www.youtube.com/user/MaszynyPancerne
Awatar użytkownika
rozenek

Postautor: rozenek » 21 mar 2017, 16:43

Wiele godzin treningu i masa teorii. Każdy pojazd ma słabe i mocne strony. Wiedza ta przydaje się gdy kogoś atakujesz, ale i gdy się bronisz. Do tego poradniki na YouTube od ludzi z doświadczeniem. Na początku będziesz pewnie szybko odpadał, ale praktyka czyni mistrza. Wiem, że to taki komunał, ale rzeczywiście tak jest.
jarek431

Postautor: jarek431 » 24 kwie 2017, 6:21

według mnie to jest bardzo trudne

Postautor: Kochany Laczek » 18 lip 2017, 17:14

Według mnie jest to gra dla dzieci, kobiet i starców.
Wszyscy Laczka znają i kochają !!!

Wróć do „Pytania początkujących graczy”