Batignolles-Chatillon 25ton AP

Kamil_Tanker_2016

Batignolles-Chatillon 25ton AP

Postautor: Kamil_Tanker_2016 » 26 sty 2017, 16:10

Witam. Chciałbym w tym wątku napisać o następcy Lorrarine 40ton czyli - B-C 25t AP. Jest to nie zbyt duży czołg średni IX tieru. Posiada on silnik z przodu, szeroką nakątowaną przednią płytę i wieżę podobną jak w B-C tym na X tier. B-C na IX tier ma również specyficzny lekarsko-zielony kolor kadłuba i jest Szybki. Punkty wytrzymałości są równe 1600 a maxymalna prędkość wynosi 64 km/h. Czołg się szybko do tego rozpędza. Od poprzednika różni się nieco budową. Posiada 5 strzałowe działo. Każdy z tych 5 strzałów zadaje około 300 dmg. Można szybko policzyć że: 5x300=1800. 1800 dmg. Czas przeładowania nie jest zbyt długi, B-C jest gotowy zniszczyć inny, dowolny czołg IX tieru jedną kasetą. Grając Bat.-Chatem miałem wrażenie że gram na cheatach. Ten czołg nie został jeszcze znerfiony, więc zamiata raczej wszystko. Wystarczy się wychylić, przycelować, wpakować kasetę i mamy fraga. Tak kilka razy i robimy wynik. A pokazywać przednią skątowaną płytę B-C popłaca. Ding-dongi leciały nawet od Wt auf pz. IV. Więc macie tu przykład. Czołg rozpędza się szybko i mknie przez pola ze swoją zabójczą kasetą. Na prawde polecam go. Pamiętam o losowaniach. AMX 40 (tzw. kaczka) chodziła na 9 jak była jeszcze 5. Cała droga do Batów jest na tyle nieudana że idziemy przez LT gdzie nawet 13 75 chodzi na X. Jednak BC rzuca tak, że są np. 3 IX tiery na team. Raz byłem jedyną IX w obu drużynach:) Rekordowy wynik przy moich 10 rozegranych bitwach to 2499 dmg, 2 kille. PRZY PORAŻCE! Zająłem pierwsze miejsce w teamie a E 50 za mną miał jedynie 1,6k dmg. Byłem najlepszy W OBU TEAMACH. Polecam go. Jeżeli ktoś ma inne zdanie dotyczące jego, proszę komentować.

W załączeniu przesyłam screen koksiarskiej, ostatniej biwty AMX 13 90. Komentujcie ją też:D
Jak zawsze Brytyjczycy:) Szukam klanu!
-> World of Warships - walcz na morzu!
Kamil_Tanker_2016

Re: Batignolles-Chatillon 25ton AP

Postautor: Kamil_Tanker_2016 » 26 sty 2017, 16:11

Jak zawsze Brytyjczycy:) Szukam klanu!

Wróć do „Czołgi francuskie”