AMX 13 90

Maciejevsky

Re: AMX 13 90

Postautor: Maciejevsky » 26 wrz 2013, 9:55

Muszę przyznać, że czekałem na ten czołg długo. Zawsze mi czegoś u poprzedników brakowało.
ELC AMX - świetna maszyna, w której zbieranie doświadczenia nie było męczarnią. Trzeba go ogarnąć i tyle. Jednak nieobrotowa wieża go trochę dyskwalifikuje. Potem przychodzi czas na 12t, dopiero pod koniec expienia czołg nadawał się do gry. 13 75 było już prawie tym co chciałem, jednak to jeszcze nie to, nie ma tej mocy a rzuca go bardzo wysoko. Natomiast 90tka to jest dla mnie na razie najlepszy czołg w jakim siedziałem. :mrgreen:
W pierwszych minutach robię za pasywnego skauta najczęściej, no chyba że są same X to jednak niestety trzeba pojeździć po mapce, bo wyzywają od noobów (standard na tej maszynie ;) ) A jak już wcześniej tu było, skaut z niego słaby. Jeżeli nie jedziemy jak dzik w sosnę na początku, to z biegiem czasu nasza przydatność jest coraz większa podczas bitwy i nie straszne są nam X-tki z 800-900 hp do końca, które zajeżdżamy od boku lub tyłu i mucimy w niego do komunikatu, że został zniszczony.
Po upłynięciu jakiegoś czasu zmieniam się w meda, niezwykle szybkiego i potrafiącego sporo namieszać za linią wroga. Na ten czas jestem po 53 bitwach z WR na poziomie 60%, bez plutonów niestety i modułów - bieda w sakiewce.
Francy: Lorr 40t, ELC, AMX 13 90, AMX 50 120, AMX 50 100, AMX Mle 46
Ruskie: KV-1S, KV-1
Aby do Bat-Szmata!
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Czołgi francuskie”