AMX 40

Awatar użytkownika
HeadHunter1906

Re: AMX 40

Postautor: HeadHunter1906 » 14 kwie 2015, 20:15

Ja też nie będę oryginalny i powiem, że uważam AMX40 za jeden z najgorszych czołgów jakimi grałem. Nie będę porównywał go z A-20, bo nie uważam francuza za czołg lekki. Z takim "przyśpieszeniem" i "prędkością" maksymalną śmiało można byłoby określić go mianem HT. Jednak pancerz tej maszyny, mimo iż na papierze wygląda nieźle to w praktyce jest słaby. Może nie wpuszcza pestek od trzecich tierów, ale już większość rówieśników z tego samego poziomu nie ma problemów z przebiciem. Niestety kolejnym problemem tej maszyny są losowania, gdyż często lądujemy na dole stawki grając przeciwko KW czy innym Churchilom, a nasza "wspaniała" armata, nawet jeśli strzela pociskami premium i jakimś cudem trafi takiego przeciwnika to i tak nie zada mu żadnych uszkodzeń. Podsumowując, gra tym czołgiem była dla mnie drogą przez mękę (zostawiłem go w garażu żeby zrobić asa, jednak nie mam ochoty się do tego zabrać) i jestem pełen podziwu dla osób które lubią i potrafią grać tym "cudeńkiem" francuskiej myśli technicznej.
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
AdventureFoxy_PL

Re: AMX 40

Postautor: AdventureFoxy_PL » 09 kwie 2017, 7:01

jak jesteś top tankiem yo możes sobie pozwolić
na ostrom nawalaanke ale nie walcz z V tierami i wyższymi bo cie skasują ale jak z IV i mniejszymi to ma pole siłowe jak DETH STAR2 8-) :lol: :geek: ;)

Wróć do „Czołgi francuskie”