Bat Chatillon 25t

Newbiep

Re: Bat Chatillon 25t

Postautor: Newbiep » 13 gru 2012, 17:47

@up moze dostales w miedzy czasie od kogos bulke (np od E100 z HE :D ) a GWP po prostu uszkodzil ci jakis modul splashem?
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Ryan

Postautor: Ryan » 13 lip 2013, 7:28

Bat Chat to czołg bardzo wymagający i trudny w obsłudze, do tego nie wybacza błędów bo czasami popełnienie tylko jednego kończy się zgonem. Trzeba nim sporo pograć żeby go "wyczuć". Po 180 bitwach nadal uczę się nim grać ale mogę powiedzieć że to dobry a nawet bardzo dobry czołg.
Na randomach w pojedynkę jesteśmy zależni od teamu więc nie zawsze da się wykorzystach jego zalety. Moim zdaniem kompletnie nie nadaje się do spotowania a niestety często padają teksty "noob bat go spot" gdy tego nie robię.
Sytuacja diametralnie się zmienia gdy można pojeździć w 3-osobowym plutonie Batów. Wczoraj rozegrałem z kumplami kilkanaście bitew i w takim układzie Baty dobrze wykorzystane robią masakrę! Trochę boli czas przeładowania maga (ponad 38sek bez BiA i kawy) i czas między strzałami ale idzie się do tego przyzwyczaić.
Zdobycie pierwszego specjalisty na tym czołgu spowodowało że przestałem myśleć o jego sprzedaży.
Potrzeby CW sprawiają, że warto się uczyć jego obsługi bo mecze gdzie jest po 4-5 Batów w teamie to częsty widok.

Polecam.
Walczmy z chamstwem i cwaniactwem !!! Forumowym "elitarnym" wazeliniarzom i klakierom mówimy stanowcze NIE !!!
Nasz cel to: Kultura wypowiedzi i swoboda w dyskusji.
Creighton_Abrams

Postautor: Creighton_Abrams » 31 sie 2013, 20:58

Bat Chatillona 25t zrobiłem żeby grać nim CW i do tego sprawdza się PERFEKCYJNIE. Co prawda jest bardzo trudny w obsłudze ale jak ktoś ma choć ogólne pojęcie o graniu medami to może napsuć sporo krwi szeregach wroga. Dochodzi do tego również powszechna nienawiść do Batków co skutkuje że jak tylko się wychylisz to 10 luf już w ciebie mierzy. Jeden błąd i adios z bitwy. :(
Co do osiągów, są bardzo dobre 65km/h to standard, zbiera się bardzo dobrze, gorzej z obrotem w miejscu, działo jest bardzo fajne, celne, z dobrą peną. Pancerz to wiadomo, jak to franca - wchodzi wszystko ale jak jesteśna dobicie to ci nawet pepanca z FV215b 183 odbije lub połknie :lol:
nochale

Postautor: nochale » 14 sty 2014, 15:16

BC to czołg dla ludzi opanowanych i cierpliwych. Aktualny MM jeszcze bardziej utrudnia nam zabawę, a sytuacje, w których w obu drużynach widzimy same X, a w zdecydowanej większości to TDki, sprawiają, że czasem nie do końca wiadomo od czego zacząć.
Znudzeni posiadacze niszczycieli, którzy narzekają na brak celów często próbują wysłać nas w roli spoterów, a dla wielu graczy stojący przez 30 sec BC to noob. Próbujemy coś poświecić i giniemy = noob! Nie jedziemy w pierwszej linii = noob! Rozwalimy 2/3 pojazdy na magazynek = noob! :) Bardzo specyficzny czołg..
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 07 wrz 2014, 1:11

Ucząc się jazdy Batem zauważyłem że im mniej patrzę na czat w grze a więcej na mini mapkę tym lepsze mam wyniki. I Tobie też to polecam. Na czacie nic konstruktywnego Ci nie napiszą.
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 08 wrz 2014, 5:28

Ja zaryzykuje stwierdzenie ze to obecnie najlepszy med X tieru. Oczywiscie, jak ktos umie nim jezdzic, bo jak powiedział poeta, nie ma złych czołgów, sa tylko nieogarniający gracze ;)
Neoros

Postautor: Neoros » 09 wrz 2014, 8:58

Pejotl79 pisze:Ja zaryzykuje stwierdzenie ze to obecnie najlepszy med X tieru. Oczywiscie, jak ktos umie nim jezdzic, bo jak powiedział poeta, nie ma złych czołgów, sa tylko nieogarniający gracze ;)

Nie zgodziłbym się, że nie ma złych czołgów, ale co do BC, to się zgadzam. W ogarniętych rękach jest bardzo dobry. Jednak przypominam, że podczas reloadu bębenka jest bezbronny. Dlatego też uważam, że bez wsparcia, które strzela "ogniem ciągłym", jak np. T-62A, czy FV4202, można BC łatwo zniszczyć. Przyznaję, że Batignolles-Châtillona 25t nie mam i piszę z pozycji obserwatora, ale kiedy widzę reloadującego BC z nadgryzionym życiem, to rzucam się na niego z całą premedytacją.
Obrazek
Newbiep

Postautor: Newbiep » 09 wrz 2014, 15:13

Coś z perspektywy weterana BC25t (ok 800 bitew)

Idealnie nadaje się do dobijania (1,7k HP i można dobijać :) ). Mobilność pozwala mu na wypróżnienie się i ucieczkę z małymi (lub bez) stratami własnymi. Reload wcale nie dłuży się tak bardzo. Zawsze można w tym czasie spotować lub robić coś innego, by odwrócić uwagę :) Bardzo dobrze wychodzi mu wyskakiwanie na osamotnionych przeciwników. Dobrze radzi sobie w stadzie podgryzionych wrogów (czasem jest tak, że 5 strzałow, 5 fragów). Pogromca goldnoobów walących z HEATów - ma sporo pustych przestrzeni i ten typ pestek często wchodzi za 0 :):):) Posiada dobre cammo, co dla meda moim zdaniem jest najważniejsze. Dzięki cammo bat radzi sobie w każdych warunkach
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek

Wróć do „Czołgi francuskie”