ARL V 39

Awatar użytkownika
Vangerix

ARL V 39

Postautor: Vangerix » 04 cze 2012, 16:45

Jak dla mnie świetny tedek. Zwrotność dobra, prędkość zadowalająca. Działo jak na ten tier po prostu poezja, z topową armata dzięki penetracji można gryźć spokojnie 9 tiery!!! :shock: :D. sylwetka niska wie całkiem nieźle się ukrywa, gdyby tylko miał lepszy pancerz
W garażu:Typek 59, bat mobil, is-4, JagTiger,T-50-2,, M103, AMX foch 155, ,Amx 50 100,su-152
Wynalezione, brak kasy albo checi:
kw-1s, Leo, Tiger P , E-100, Kw-4 , is-8, t25-2,GW Tiger,lorka 155

[spoiler]Obrazek[/spoiler]
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
DominiXD

Re: ARL V 39

Postautor: DominiXD » 04 cze 2012, 17:43

Jest ok ale będzie cierpiał na to samo co zwykły ARL - za mały DPM. Easy 8 zje go zanim ten zdąży przeładować drugą kulke. W walce frontalnej.
Szukałeś tu sygnatury? Lol.
DJPremier

Postautor: DJPremier » 05 cze 2012, 20:23

Super,Super Tedek i najlepszy na VI tierze.
Sniper Elite V2 !
Awatar użytkownika
kyrios

Postautor: kyrios » 05 cze 2012, 21:08

Dosyć szybko wygłaszana opinia...
Zobaczmy jak się będzie spisywał w rzeczywistości, a nie na teście, hm? ;)
W garażu: FCM36 PaK40*, AMX AC Mle.46, Löwe*, Ferdinand*, JagdPanther II*, T-50*, SU-100M1, ISU-152*, T29*
W planach:AMX AC Mle.48, AMX 50 Foch, T25 AT, SU-101, SU-122-54, Ob. 704
W grze jako: kyrios69 [BD] >> MWReplays

P.S. Nie rozmawiam o grze z ludźmi, których WinRatio to mniej niż 49%.
1Jurko

Postautor: 1Jurko » 06 cze 2012, 6:43

Tym bardziej że dla lepszego balansu raczej osłabią te nadspodziewanie dobre tdki.
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15
BushCamp

Postautor: BushCamp » 23 cze 2012, 7:56

Fajny TD. Bardzo niski jeśli utnie się wieżę. Wielu graczy będzie bolał fakt że nie założymy nic na niego bez gąsek, ale z gąskami zaczyna się zabawa :)

Pancerza nie ma. Więc trzeba się campić 90% czasu. Co ułatwia długa 90 która jest znacznie celniejsza i mniej kapryśna od tej w ARL 44 (trafiłem 2 razy pod rząd PzJgIV z 500+ metrów ;) a jak wiadomo on duży nie jest :P )

Na plus również zasięg widzenia.

Update:

Kamuflaż bazowy jest do bani. Bez wyszkolonej załogi w kamuflażu nie da się ukryć tego czołgu. Siatka niewiele daje.

Pograłem dłużej długą 90. Jest kiepska do tego czołgu. Jest zbyt wolna tak pod względem celowania jak i stosunku RPM do DMG. Dużo lepiej sprawdza się 105mm z poprzednika. Losowania nie są aż tak brutalne jeszcze dla ARLki by musieć korzystać z 90mm (na następcy stanie się to obowiązkowe), a 105 jest może nieco wolniejsza w RPMach ale szybciej celuje no i zadaje większy DMG. Mimo wszystko obie armaty mają RPM w granichach 6-7 więc tutaj korzystniej wypada 105 mimo nieco ograniczonej penetracji.
stud3nt

Postautor: stud3nt » 24 cze 2012, 19:10

Plusy:
+ mobilność już prawie, prawie francuska. Przeciętnie wyciąga 33-35km na godzinę, co pozwala bez problemu nadążyć za głównym natarciem;
+ armata 105mm nadal daje radę; EDIT// JEDNAK NIE. Na IX tiery to sobie można...
+ dobre losowania - identyczne, co u poprzednika. Rzadko trafiamy na tier VIII. EDIT/ jednak miałem chyba szczęście, bo teraz rzuca mnie na IX-ki. A tam już niewiele zrobimy z długo celującą 90mm i kartonowym pancerzem;
+ tył opancerzony tak samo, jak przód. Czasem okazuje się to bardzo przydatne;
+ niska sylwetka i dobre camo;

Minusy:
- bardzo wąski kąt wychylenia działa. W walce na duże dystanse nie przeszkadza to tak mocno, ale na bliskie daje się odczuć we znaki;
- długa 90mm armata praktycznie bezużyteczna - celuje całe wieki, a ponieważ celownik rozwala co chwila (słaby wychył), większość gry spędzamy na skupianiu celownika. Zdecydowanie lepiej sprawdza się 105mm.
- nie najlepsza prędkość obrotu. Jak na TD jest bardzo dobrze, jak na Francuza - marnie
- kartonowy pancerz;
- bezużyteczna, weakspotowa wieżyczka przebijalna nawet dla A-20;
EDIT//
- losowania - rzuca nas do IX tieru, gdzie nie mamy wielkiego pola manewru. Długa 90 ma wystarczającą moc, ale zbyt długo celuje.
Awatar użytkownika
Smok_91

Postautor: Smok_91 » 27 cze 2012, 17:27

panowie, panowie, proszę o podpowiedź- czy armata 75 Long da sie zamontować bez gąsek czy trzeba tłuc się jednak ze stockową pierdziawą? no SOMUĘ przeskoczyłem free expem i teraz jestem na V tierze ;) więc nie chcę na darmo wywalać dalszego expa w błoto...

pzdr.
Obrazek
Paulusmaximus pisze:gongi za 1200+ HP powodują orgazmy u dziewic w Jordanii.
Awatar użytkownika
mixon

Postautor: mixon » 28 cze 2012, 11:53

Trzeba się męczyć ze stockiem, który nie jest w stanie przebić niektórych czołgów 4 tieru.
Ten czołg posiada najgorszy weakspot w całej grze, jest do przebicia nawet dla dział z penetracją 40+.
Plusem jest działo 90mm, kamuflarz jest średni (mam siate i jeden załogant ma 60% camo).
Zwrotnością nie grzeszy, prędkość jak na stockowy silnik jest b. dobra.
Ogolnie jego pancerz jest niezły, ale ten weakspot w postaci wieży...
Wychyły działa w poziomie , chyba trochę lepsze niż w Somule.
W pionie są niezłe.
Ogólnie, aby przejść bez Free Expa trzeba się STRASZNIE, STRASZNIE namęczyć.
Gembam pisze:Graczom w WoT nieobce jest poczucie bezsilności i złość na grę i innych graczy. Profesjonalna ekipa forum stara się, by te emocje pozostawały przy nas nie tylko podczas grania, ale również tutaj... ;)
Awatar użytkownika
michalku

Postautor: michalku » 28 cze 2012, 20:59

mixon pisze:Trzeba się męczyć ze stockiem, który nie jest w stanie przebić niektórych czołgów 4 tieru.
Ten czołg posiada najgorszy weakspot w całej grze, jest do przebicia nawet dla dział z penetracją 40+.

Potwierdzam. Mam go wymaksowanego, ale ta wiezyczka na gorze to jest jakas kpina...
Niby td'ek jest niski i latwo go schowac, ale ten karton do telewizora na gorze, to jak - przepraszam- dupa z pieknym zaproszeniem, zeby w nia kopac...
Odstawilem go na bok, bo nie potrafie nim grac. Podejde do niego, jak dozbieram troche free expa, zeby moc sie szybciej przesiasc na kolejny tier.
Na moj styl gry, dobre dzialo, ktorym dysponuje, nie rekompensuje tego, ze czolg ma brak pancerza i ten wielki weak spot...
Garaż: kilka kruszynek
Player michalku statistics

Wróć do „Czołgi francuskie”