Churchill VII

buskor87

Re: Churchill VII

Postautor: buskor87 » 26 lis 2012, 18:44

Podsumowując:gdzie najlepiej mu walić?
mam 90mm w M6 i mało który pocisk wejdzie...
-> World of Warships - walcz na morzu!
Skeji

Postautor: Skeji » 26 lis 2012, 18:52

Jeśli stoi do Ciebie idealnie przodem, bądź pod niedużym kątem, strzelaj gąsienice. Wchodzą tam wszystkie strzały i wszystkie zadają obrażenia. Sprawdzone z działa na "Kawujedynce".
Awatar użytkownika
Gorzki93

Postautor: Gorzki93 » 26 lis 2012, 21:36

Czy ten czołg jest w stanie grać na kompanii? Jest wolny, a KW-1S królujący na VI Tierze jest mobilny i ma silne dzialo. Czy pancerz da radę to nadrobić? Jak sprawdza się do obrony czy ataku przeciw ZiS-7 i D2-5T?
X_______T110E5, IS-7
IX_______T95, VK45.02B
VIII______AMX50 100, Panther 2,
VII______Black Prince, T-43, SU-100M1, T71, Auf.Panther
Inne_____SU-100, CGC, 59-16, T21, E8 Sherman, A-20,
Awatar użytkownika
DiablaK17

Postautor: DiablaK17 » 26 lis 2012, 22:04

Kiepsko, 170 penetracji robi mu już niezłą kaszankę na wieży. Działo pukawka z 5 tieru, penetracja najsłabsza na tym tierze, jeśli chodzi o HT. Jak dla mnie najgorszy HT z tego poziomu. Działo słabe, prędkość słaba, pancerz taki sobie to już T-150 ma lepszy bunkier i gąsienica coś wciągnie za 0 od boku.
Obrazek
7perkoz7

Postautor: 7perkoz7 » 05 gru 2012, 23:26

Gra tym czołgiem po wyelitowaniu przypomina mi grę amerykańskim T28. Jest wolny, mało zwrotny, ale przyzwoicie opancerzony i niższe tiery oraz równe praktycznie nie przebijają. Wyższe które spotykam to loteria. Pancerz czasami wpuści jakąś szmatę, a czasami wytrzyma coś czego nie powinien, ale generalnie jak nie ma nic super dobrego z naprzeciwka, to można na nim polegać.
Największy minus to brak wychyłu działa w dół i górę. Masakra, lekkie pagórki, i celownik dużo nad celem.
Jak dla mnie bardzo przyjemna maszyna, można się czepiać że mułowaty, ale po tysiącu bitwach na T28 i T95 nie jest tragicznie :D
Barthez42

Postautor: Barthez42 » 15 gru 2012, 21:45

2 pytana dla tych co nim grali. Da się nim z tą pukawką walczyć w ogóle z 7 i 8 tierami? Czy nadąża w ogóle za przebiegiem bitwy z tą prędkością 20km/h na mapach otwartych ? Chcę go kupić lecz nie jestem do niego jakoś przekonany, gram jego wymaksowanym poprzednikiem i gra jest ,,taka sobie'' . Z góry dzięki za odpowiedź
Obrazek
7perkoz7

Postautor: 7perkoz7 » 15 gru 2012, 22:15

Warto, stockowy jest marny, a po wyelitowaniu całkiem całkiem jak dla mnie. Głównie warto dla następcy, czyli BP na którym mam ponad 150 bitew i 60% win ratio. Skubaniec ma 150 frontu, i 90 boku, co pozwala na takie kontowanie że żaden 7 tier nie przejdzie i gwarantuje wygrany pojedynek.
Działo przebija weakspoty, a celność pozwala nam na walenie w nie. W pełnym ruchu zarówno churchill jak i BP walą z łatwością na 300m.
Awatar użytkownika
jasko

Postautor: jasko » 17 gru 2012, 11:32

Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu czołg jest bardzo fajny. W swojej fajności wyprzedził nawet Sporta :mrgreen: Przy losowaniu na szczycie tabeli można nim jechać jak idiot tankiem; kierujemy przód w stronę bazy przeciwnika, wciskamy 2x r i strzelamy do pokazujących się przeciwników paląc przy tym papierosa czy chrupiąc orzeszki ;). Wyniki typu 2k zadanych obrażeń i 50 otrzymanych trafień nie należą do rzadkości :) Schody zaczynają się gdy przyjdzie nam walczyć z wyższymi tierami. Tu niestety robimy za free frag. Najlepsza opcja to przyczepić się do najlepszych czołgów w teamie i liczyć na to, że zostaniemy olani przez przeciwnika. W przeciwieństwie do Sporta, czy M6 Churchill nie jest odbierany jako zagrożenie i często mamy szansę oddać kilka strzałów zanim ktoś się nami zainteresuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
paqas

Postautor: paqas » 17 gru 2012, 11:58

Wymaksowany church VII od początku z dosyłaczem, oprócz tego wożę lornetkę i siatkę jak załoga podciągnie się w lekcjach to optykę i wentylacje zamontuje.
Topowe działo jest niesamowite i potrafi penetrować naprawdę na daleki zasięg, naprawdę nie bójcie się walić w 8-semki, natomiast taki kw1s czy IS dostają piany jak punktuje raz za razem a oni walną rykoszet albo pudło jak na większy dystans. KW1s po prostu pożera się a IS jeżeli niema jeszcze najlepszego działa i silnika a do tego nie pomyśli żeby skrócić dystans to mamy kolejnego fraga.
Losowania są świetne bo baaardzo często losuje nas w czołówce a wtedy naprawde trzeba mieć pecha żeby przegrać...niestety zdarza się to często i specjalista nie osłodzi goryczy porażki :(
Generalnie świetny czołg po superchurchillu I.
~ Gram bez premki i sobie radzę ~
Awatar użytkownika
wariat_scout

Postautor: wariat_scout » 17 gru 2012, 12:01

Po stoczeniu nim około 150 bitew, z procentem zwycięstw 67%. Stwierdzam iż, czołg ten jest ******** wolny, znakomity do wspierania sojuszników zwłaszcza plutonu z odległości jak na swój tier dużej, znakomita maszynka do robienia hajsu, tylko nim w ciągu zaledwie 8 godzin udało mi się zarobić na czołg BLACK PRINCE 1.400.000. dla czołgów lekkich teoretycznie nie do zniszczenia, szybkostrzelność potężna, słaba dupa i ciężko nim uciec, ale medale ,,snajper,, ,,strzelec wyborowy,, ,,stalowa ściana,, ,,strzelec pancerny,, zbiera jak byście wykrywaczem metali po polu minowym jeździli. a, i bardzo cenna uwaga, bardzo ciężko go podpalić. Polecam CHURCHILL VII odradzam BLACK PRINCE i wyżej

+1 WULGARYZMY
Abrakadabra77
zostac tatą to jedno, a byc ojcem to dugie

Wróć do „Czołgi brytyjskie”