Black Prince

Awatar użytkownika
shifo

Re: Black Prince

Postautor: shifo » 25 paź 2013, 20:03

kogier pisze:Niezły? Wymaksuj załogę dokończ 2 perkana BP i ta plujka zacznie robić takie rzeczy ze często braknie pocisków AP + gold i bedziesz kończył grę na oparach pocisków HE.

Nie przeczę że przy jego szybkostrzelności może zabraknąć pestek, kwestionuje jedynie ich skuteczność na wyższych tierach a i pancerz nie robi tam większego wrażenia. Do tego mobilność dostosowana do wsparcia piechoty, wyklucza szybką zmianę pozycji.
Jak wspomniałem na swoim poziomie jest więcej niż ok, wyżej jego główny atut czyli pancerz tylko prowokuje przeciwników by go sprawdzić.
-> World of Warships - walcz na morzu!
striker13

Postautor: striker13 » 03 gru 2013, 20:00

Czołg genialny !!! Pancerz przedni potrafi dużo odbić odpowiednio ustawiony ,wieża to dziwadło jakich mało ! dzisiaj miałem sytuacje ,że 3 razy weszło za "0" od isa-8 z topowa armatą 258 peny .Tylko 1 rzecz nie daje mi spokoju dlaczego działo o tak małym kalibrze celuje tak długo jakby celowało 1.5-1.7 byłoby naprawdę dobrze !!!
Awatar użytkownika
general444

Postautor: general444 » 03 gru 2013, 20:58

Mialem go niedawno i wydawalo mi sie ze szybko skupia celownik. Co do wierzy to sie zgodze, jest praktycznie niezniszczalna, milo bylo patrzec jak rozne potegi z 9 tieru rykoszetowaly od mojej wiezy. Brak mu jedynie penetracji
Neoros

Postautor: Neoros » 03 mar 2014, 23:39

Następca zrobiony, więc się wypowiem o tym Churchillu BP:
Celny, ale niektóre shoty w kosmos,
W ruchu mega celny, ale to brytyjczyk, nie ma co się dziwić,
Rld dłuższy niż u poprzednika trochę denerwował, ale nadal jest nieźle (~5+s),
Słaby dmg/shot, kiedy przeciwnik się krył, nie było szans na dobry dmg na koniec, ale kiedy wyjechał w pole, to można po 3k dmg cisnąć,
Pena porażka, najniżej z HT VII!, i to mocno czuć!,
Dziwny pancerz - M103 rykoszetuje bez problemu, by po chwili wszedł babol od VI.
Efektywność u mnie podobna, jak na Churchillu I (~1,3k, na VI tierze mam koszmarnego effa, <900),
Taktycznie nakazuję (nawet nie polecam!, zmuszam was!) kryć dolną płytę, jest prawie pionowa i papierowa,
Polecam władować lornetkę (500m!, 3 spoty na bitwie to było mało, nie mówiąc już o podświetleniach, za które można było zyskać 2-2,5k dmg), zestaw naprawczy (nawet mimo naprawy na 60%!, naprawa na tym pojeździe jest długa jak u francuzów) i siatkę (ma dosyć dobre kamo jak na HT, przy taktyce snajpienia jest git, bo z daleka ciężko jest Cię wypaczeć), u mnie się spisywało całkiem dobrze,
Oprócz tego czuło się, że sidescrap nie zawsze jest skuteczny. O ile papierowymi francuzami potrafię to zrobić, tak pancernym BP jest obłędnie trudno. Hulldown zza górki? Zapomnijcie, jest przeciętnie, jak u ruska (choć tak naprawdę, żeby było historycznie, towarzysze ze wschodu powinni dostać nerfa i to na większości pojazdów serii KV i IS). Peek-A-Boo? Jak? Z taką mobilnością? Chociaż... Czasem na naaby mi się udawało... :lol:
Osobiście nie planuję powrotu do tego "cudeńka", o ile nie zrobią nowej linii (zapowiedzianej), która startowałaby od BP.
Obrazek
Kamil_Tanker_2016

Postautor: Kamil_Tanker_2016 » 19 lis 2016, 8:10

Haha śmieje się jak na to patrze. BP wygrało z końcowym FV na poziom X. Zablokowało 70% strzałów natomiast FV 1-2%. Więc nie piszcie tu bzdur!!
Jak zawsze Brytyjczycy:) Szukam klanu!

Wróć do „Czołgi brytyjskie”