AT 15

Awatar użytkownika
ELLA

Re: AT 15

Postautor: ELLA » 15 mar 2013, 22:39

Po zrobieniu poprzednika ( którego za bardzo nie ceniłem) następce uważałem za stopień w górę.
Niestety (na teście jakoś lepiej go oceniałem) ten tedek jest jakoś bez wyrazu mimo lepszego pancerza od AT 7 ogarnięci gracze ( IQ trochę wyższe od ameby) robią mu przysłowiową "jesień średniowiecza".
Czym to strzela :
A pierwsze stock na tym tierze toż to czysta rozpacz
B drugie ....type A Barrel z AT 7 (każdy już powinien mieć to odblokowane)
C trzecie ...type B Barrell róznica w szybkostrzelności (trochę lepsza celność i skupianie)
D czwarte bezpośrednio przed odkryciem Tortoise Działo OQF 32-pdr AT Gun (214 penetracji /250 obrażeń)
Moje wnioski na tym tierze tedek powinien mieć działo które narobi zamieszania niestety te pukawki to duże nieporozumienie. Pykamy w coś a to jedzie i jedzie i w końcu nas rozjedzie bo obrażenia średnio po 200 HP nie robią na nikim żadnego wrażenia.
Do tego jak nie odkryjemy na AT 15 działa "C" to na stoku w Tortoise zostaniemy z działem "D" które przy losowaniach "żółwika" może służyć do podpierania się a nie strzelania ,a do tego działa te kosztują koszmarnie drogo (jak dla mnie ).
Co do ostatniego silnika nie ma najmniejszej potrzeby go odkrywać jezdzić nie będziemy szybciej a koszt 16000 tys. expa to 1/10 odkrycia Tortoise na którym ten silnik jest stockiem.
Jak pytał się ktoś wcześniej AT 15 już nie zarabia tak dobrze jak AT 7 musiałem kupić premkę bo bym zbankrutował :) na amunicję (miałem jedną walkę że wystrzelałem wszystko co miałem :shock:. Fakt że musiałem sobie odkrywać cele niszcząc domki na "tym czymś z pustynią" (niestety taka drużyna że sam zostałem na tabuny wrogów) to jest to bodajże 3 lub 4 przypadek że zostałem bez ammo :).
Ogólnie mimo że zadaję nim więcej obrażeń niż na at 7 (na at 7 miałem średnią 1696 i 56% zwycięstw) a na AT 15 mam teraz śr. obrażeń 1841.
To mam koszmarne statystyki ledwo 50% win :( (niestety nie jestem Craziedem ).
Kompletnie nie leży mi ten tedek :( jak dla mnie szybko wybadać i sprzedać.
Według mojej subiektywnej opinii w skali 1-6 to marne 3= (trzy z dwoma minusami).
Niemieckie : Stug III,E-50M,Indien,E-100,Lowek,Jagdtiger,,odkryta Mysza
Sowieckie: IS-7,ST-1,Su-101,T-62A,Obiekt 704,
USA: M18 Hellcat,T110E4,T95,M103
plus(TARTOISE) :)
http://szkodnicyworldoftanks.blogspot.com
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
Krabii

Postautor: Krabii » 21 mar 2013, 10:41

Pożegnałem się z AT15 i co mogę powiedzieć - co prawda zrobiłem na nim mój rekord expa za bitwę i rekord killi w bitwie, ale jest to przeciętniak. W doświadczonych rękach może siać postrach ale często przez dziurawy pancerz i tak skazani jesteśmy na zagładę (cały zespół jarzma działa to jeden wielki karton). Po za tym jest dobrym przygotowaniem na jazdę Tortoisem (którego polecam bo jest naprawdę twardy:P ).
No i statystyki też podskoczyły do góry (i to nie mało). Bolą tylko zarobki które też są przeciętne jednak da się przeżyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
general444

Postautor: general444 » 04 lis 2013, 21:51

Kupilem tego niszczyciela wczoraj poznym wieczorem, razem z kolega chcialem przetestowac jego mozliwosci. Dzialo z at 7. Ladowalo wolniej (5.5sek) bo zaloga 90%. No to jedziem...
Pierwsza walka bardzo przyjemna, 2 kile, cos tam nabilem. Druga walka... i tutaj pokazal swoje mozliwosci. 5 kili i poznalem sie na jego mocnym kamuflarzu. T-34/85 stojac z 50m max odemnie, strzelal do kogos a ja do niego i mnie nie widzial. Stalem w tym lesie, nie wiem jak ta mapa sie nazywa. Niestety porazka, gdyby arta nie zrobila swojego to moze bym dal rade sam obronic baze bo nie mam az tak widocznych weekspotow jak u poprzednikow. Dzialo jest bardzo celne, laduje szybko, penetracji moze nie porywa ale napewno daje spokojnie rade z IX tierami.
Wlasnie zagralem nim 11 walke, taka niby dobra. Zwyciestwo, przenosi mnie do garazu, a tu ku mojemu zdziwieniu blyszczy odznaczenie "As pancerny". Nie spodziewalem sie. Polecam grac nim na dystans, jest on do tego stworzony.
Jesli ogarniacie AT 7 to napewno odnajdziecie sie w jego lepszym nastepcy. Goraco polecam

A tu walka, na premce

Zwycięstwo!
Mapa: Erlenberg 2013-11-04 22:16:24
Czołg: AT 15
Exp: 1 717 (grzywna za obrażenia spowodowane u sojuszników: 15) Kredyty: 52 599
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

edit. ten TD ciagle wywoluje u mnie usmiech a takze podnosi mi staty. 2 walki dzis - 11 fragow, po 4 walkach mialem ich 18. Juz dawno zaden czolg/niszczyciel/arta nie dawal mi tyle radosci co ten. Jak juz mam go ocenic to daje mu mocne 5+/6.
Awatar użytkownika
black_fort

Postautor: black_fort » 22 sty 2014, 18:48

kurde o co tu chodzi.. nie mogę wbić Asa na nim.. ile trzeba tą plujką damage wbić na Asa? ktoś się orientuje? przed chwilą wbiłem 4k damage, 2 fragi, odznaka: Wsparcie, wygrana walka i tylko odznaka mistrzowska: 2giego stopnia (lol)
X - E100, IS7, OBJ268
w trakcie - E50M, T110E3, Fv215b 183
Awatar użytkownika
general444

Postautor: general444 » 23 sty 2014, 9:24

ok 1200xp bez premki powinienes zdobyc, czasem rob nim za zwiadowce bo podswietlone dmg duzo mu daje do xp-kow a tak samym wbitym to ciezko bedzie
krywicherek

Postautor: krywicherek » 05 mar 2015, 16:10

Jak AT8 i nawet AT7 grało się przyjemnie tak tym trzeba się przemordować byle do IX poziomu.

Wróć do „Czołgi brytyjskie”