Renault NC-31

Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Renault NC-31

Postautor: Abrakadabra77 » 23 lis 2012, 15:09

Tier I
Czołg lekki Renault NC-31
[spoiler]Obrazek
Obrazek
Obrazek[/spoiler]
DANE
[spoiler]Obrazek
Czas przeładowanie dla działa 37mm KwK 36L/46.5 -2,85s[/spoiler]

Stan na test pierwszy patcha 0.8.2
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
megashooter22

Re: Renault NC-31

Postautor: megashooter22 » 12 gru 2012, 19:14

Nie grałem więc się nie wypowiem się o nim samym za bardzo ale przejrzałem statystyki Renault-FT i martwię się o to :( czy do aktualizacji(w której zostaną prawdopodobnie znerfione) po tej w której dojdą czołgi chińskie nie będą po prostu tak jak np.:
Renault-NC-31 czołgami tylko historycznie chińskimi ( a i tak zabranymi od innych nacji) ,a w grze będzie się nimi grało jak ich odpowiednikami z tym że będą one miały lepsze parametry. Bedzie to jakby ciekawa na krótko powtórka z rozgrywki. Bo moim zdaniem czołg, który cały czas nas zadziwia :o :shock: jest dla nas fajny. Jeżeli musimy się przystosować do nowego stylu grania jakimś czołgiem (jak np. granie czołgami ciężkimi z magazynkiem jak to ma miejsce w ciężkich AMX) to mamy jakiś cel w graniu i wiemy że jeżeli tylko nauczymy się grać tym czołgiem to będzie on prawdziwą maszyną do zabijania. I żeby nie OFF topować myślę że czołg początkowo wymiecie z pola bitwy wszystkie poczciwe Ltraktory MS-1 T1 i ReanultyFT.
W garażu:
ZSRR- Su-18, T-46, Bt-2, T-28
III Rzesza- , Pz38(t), PzII, Marderll, Pzll Luchs
Czekają na miejsce lub środki:
Su-26, KW-1, Pz38na, T-50, PzIII Ausf A, Leopard, Hetzer
Zostają: Bt-2 i T-46
Witman81

Postautor: Witman81 » 16 sty 2013, 14:31

Zagrałem nim dziś 9 bitew i jestem miło zaskoczony. 6 zwycięstw, 21 zniszczonych wrogów.
Stosunkowo szybki i zwrotny. Armata całkiem celna jak na I tier i bez zmaksowanej załogi. Jak trafi przebija wszystko, no może poza przednim pancerzem T18 ;) Miałem jedno losowanie gdzie były 3x III tier i nie miałem problemów z penetracją tak jak czasem bywa w LTraktorze.
moim zdaniem całkiem przyjemny czołg. Wąski od przodu więc ciężko trafić :)
TigerSmasherPL

Postautor: TigerSmasherPL » 17 sty 2013, 11:57

Armata całkiem celna jak na I tier

co? to jest tak niecelne, że ruskie czołgi to przy nim snajperzy
a mobilność nawet niezła;
ale i tak wolę loltraktora ;)
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]
d0c70r

Postautor: d0c70r » 24 sty 2013, 14:12

Dawno nie grałem I tierem- więc może moje odczucia wynikają z nabranie pewnego doświadczenia w grze- ten czołg jest świetny. Z najlepszym działem przebija wszystko w bitwach do których trafia- nawet T18, chociaż z tym jednym czasami są problemy. Nie wiem dlaczego narzekacie na celność działa- można trafić z całkiem sporej odległości w niewielkie elementy, jak np. włazy i inne takie. Ma najwięcej pancerza na wieży w na swoim tier- co niejednokrotnie się przydaje. Karabinki z angoli i Loltraktora często się odbijają. Gram nim jako snajperem- i rezultaty są niezłe. Kilkanaście razy TopGun:)
Polecam jako odstresowanie po grze innymi czołgami np. Churchil I albo SomuaS40 :twisted:
_Mateusz89_

Postautor: _Mateusz89_ » 14 kwie 2013, 10:34

TigerSmasherPL pisze:Armata całkiem celna jak na I tier

co? to jest tak niecelne, że ruskie czołgi to przy nim snajperzy

Co za bzdety piszesz, celność ma jeden i drugi 0.46 o ile się nie myle, także nie wiem czy oceniłeś to na zasadzie ze ruskim grałeś na załodze 100% a chińskim na 50% i dlatego takie coś piszesz? Pozatym chyba ruski dłużej ładuje, co z tego że troche więcej dmgu jak tu liczy się kto pierwszy strzeli i trafi bo pierwsze tiery to na 3-4 strzały są. A ruska zdecydowanie łatwiej trafić, tak samo jak Ltraktora czy mediuma bo są poprostu duże.

Dlamnie NC31 to najlepeszy czołg pierwszego tieru zaraz obok T1, bardzo celne działo, szybko przeładowuje, bardzo wąska sylwetka. Po 15 bitwach wbiłem na nim asa pancernego, maszynka do robienia specjalistów, mój rekord na nim to 9 fragów, ale czesto jest 7 lub 8 a te 3 fragi to minimum, mało kiedy jest mniej. Najlepsza taktyka to schować kadłub, wystawić samą wieże od przodu, wtedy jak ktoś z dystansu strzela i nie ma załogi na 100% to bardzo cieżko mu trafić.

Podsumowując, czołg naprawde bardzo przyjemny, polecam go każdemu na rozgrzewke :) U mnie taką funcje pełni ;)

Wróć do „Czołgi chińskie”