T-34-2

Awatar użytkownika
Abrakadabra77

T-34-2

Postautor: Abrakadabra77 » 23 lis 2012, 15:21

Czołg średni T-34-2
[spoiler]Obrazek
Obrazek
Obrazek[/spoiler]

DANE
[spoiler]Obrazek
Czas przeładowania dla działa 100mm 100-59T -7,62s[/spoiler]
Stan na test pierwszy patcha 0.8.2
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"
-> World of Warships - walcz na morzu!
Deformator1977

Re: T-34-2

Postautor: Deformator1977 » 17 sty 2013, 8:59

Nie rozumiem, dlaczego ten czołg ma gorsze kluczowe parametry niż Type 59..

60 KM więcej nie rekompensuje biedniejszego pancerza kadłuba i wieży, mniejszej ilości HP i niższych stopni obrotu. Ciekawe jak wygląda sprawa z pochyłem działa..

Na papierze wydaje się najsłabszym medem 8 poziomu. Napiszcie jak wrażenia na testach.

Pozdro,
Def
T-34-2 / Panther-M10 / Panther II / Leopard PT A / Loewe / E-100 / FV304 / FV4202 / T69 / M6 / T57 Heavy / T30 / T110E3 // T-127 / T-62A / KW-4 / IS-7 / SU-100Y / SU-101

Najbardziej lubiane czołgi z kolekcji: Cromwell i T110E3.
Xvim

Postautor: Xvim » 17 sty 2013, 21:09

Powiem tak, ten czolg to przyklad ze kluczowe parametry to nie wszystko. Nadal nie mam opinii czy czolg jest dobry czy nie, ale ma on "ukryte" zalety. Pisze "" bo jak nim zagrasz to beda dosc latwe do wychwycenia.

Mowiac krotko - to jest LIGHT tank ale z dzialem i hp meda. Nie mam 432535 bitew na nim (gralem troche na tescie) ale pierwsze wrazenia:

- Moblinosc - duzo lepsza niz typa
- Dzialo - ok nic nadzwyczajnego

Ale dopiero spojrzenie na model pokazuje ze ten czolg przede wszystkim jest MALY. To wielkosc t34 i jak postawisz kolo typa to jest malutki. Bardziej przypomina scouta. To zaleta ktorej nie znajdziesz w statystykach. Jesli lubisz "bojowe" lighty jak VK2800 czy Chaffee to pokochasz ten czolg. A ze kadlub papierowy? Ja powiem tak - on ma pancerna wieze, a wiekszosc medow na 8 i tak ma dosc symboliczny pancerz kadluba. Czesto dingujesz kadlubem w t44 czy panterze? Bo ja nie :) Oczywiscie pancerza typa to on nie ma ale i tak bardzo przyjemnie mi sie gralo.
Awatar użytkownika
tomasz5

Postautor: tomasz5 » 15 lut 2013, 9:44

Niewiele lepszy od poprzednika co przy skokowej zmianie jakości przy przejściu z VII na VIII sprawia, że odczuwa się dużą różnicę. Generalnie czołg nie jest zły. Trochę lepszy od typ59, szybszy, celniejszy i przede wszystkim - bardzo mały. Jedna z najmniejszych VIII może tylko amx jest mniejszy. T29 albo KV5 to przy nas kolosy.

Czołg posiada wadę poprzednika - pali się, kilka razy zapalił mi się dwa razy w bitwie mimo preka do czystości silnika.

Jednak podstawową wadą jest niska penetracja. Dingi od boków Lowe albo zerowe strzały w bok IS-6 to standard.

PS. Liczę na to, że 9 będzie lepsiejsza.
ReyVonD

Postautor: ReyVonD » 21 lut 2013, 18:21

tomasz5 pisze:Niewiele lepszy od poprzednika co przy skokowej zmianie jakości przy przejściu z VII na VIII sprawia, że odczuwa się dużą różnicę.

Nie rozumiem tego zdania bo sam sobie zaprzeczasz oO
Z resztą prawie się zgodzę. Mianowicie, ma fajniejsze działo ( na papierze) i jest zwrotniejszy. Ale to nie zastępuje 100mm pancerza z przodu odbijającego bardzo wiele. No i działo, niby 181mm penetracji a potrafi odbić od tygrysa pod kątem prostym (wtf?!). Zupełnie nie rozumiem zamysłu WG robiącego pozornie lepszy czołg niż typ 59 a naprawdę moim zdaniem znacznie gorszy.
Sam właściwie nie wiem co o nim myśleć tak do końca bo ma swoje lepsze momenty. Zobaczę, może jeszcze zmienię o nim zdanie bo muszę przyznać, że niestety ale też mam nim pecha w losowaniu (słabi gracze).
http://pl.twitch.tv/onybic
Awatar użytkownika
tomasz5

Postautor: tomasz5 » 22 lut 2013, 10:34

ReyVonD pisze:Nie rozumiem tego zdania bo sam sobie zaprzeczasz oO

Może niezbyt jasno się wyraziłem. Chodziło mi o to, że ogólnie pojazdy VIII są dużo lepsze niż VII a tu dostajemy prawie to samo. Dodam, że na T-34-1 mam większy damage/bitwę niż na T-34-2. ^^

Największą wadą jest jak w typ 59 celność + czas skupienia. Pancerz ma dla mnie drugorzędne znaczenie.

Zmęczył mnie już ten czołg a trzeba na nim zrobić bardzo dużo bo 175000 po wymaksowaniu co ciekawe z XI na X trzeba zrobić tylko 5000 więcej.
ReyVonD

Postautor: ReyVonD » 22 lut 2013, 15:09

Też mi się znacznie lepiej gra t-34-1. Co jest wręcz dziwne bo niby VIII tier ale zdecydowanie brak mu tego czegoś. Właściwie to nie wiem czy to nie najsłabszy VIII tier w grze. Działo tyłka nie urywa, pancerz też, szczególnie, że losuje nas z IX, mobilność normalna i do tego podzespoły jak i załoga padają jak muchy. Perki od składowania amo, czystości i wszechstronność to podstawa.

Powinni coś poprawić w tym czołgu. Myślę, że wystarczyło by zmniejszyć częstotliwość padania podzespołów i wszyscy byli by szczęśliwi.
http://pl.twitch.tv/onybic
EXtase

Postautor: EXtase » 27 mar 2013, 11:15

Mam pytanie do ludków, którzy go mieli i przeszli lub grają, czy opłaca się inwestować w ostatni silnik? Daje on dużą różnice w przyśpieszeniu, bo w sumie na 2 jest całkiem fajnie (jestem przyzwyczajony do typka) i nie wiem czy opłaca się wydawać te 33k na silnik? :]
Pzd
dziki_indyk

Postautor: dziki_indyk » 27 mar 2013, 20:32

EXtase pisze:Mam pytanie do ludków, którzy go mieli i przeszli lub grają, czy opłaca się inwestować w ostatni silnik? Daje on dużą różnice w przyśpieszeniu, bo w sumie na 2 jest całkiem fajnie (jestem przyzwyczajony do typka) i nie wiem czy opłaca się wydawać te 33k na silnik? :]
Pzd

szybciej się obraca i przy okazji masz pośredni silnik w WZ-120
arturro101

Postautor: arturro101 » 02 kwie 2013, 20:53

I jak tam panowie i panie gra się Wam tym czołgiem? Wg mnie on jest typowo na wydawanie free expa bo stockowy jest kompletnie niegrywalny (VI tierowa armata...). Po założeniu drążków i zamontowaniu nowej wieży i działa z t-34-1 dostajemy czołg taki jak t-34-1 ale z odrobinę większą ilością hp, który musi walczyć z o wiele trudniejszymi przeciwnikami wiec wesoło nie jest. Mimo to nadal mamy do dyspozycji nasza super pancerna wieże, która potrafi odbić naprawdę sporo. Tak jak t-34-1 jeździłem w większości sam i mam na nim bagatela ponad 5000 efficiency, to t-34-2 nie ruszam jeśli nie jestem w plutonie. Do odkrycia zostało mi jeszcze wiele bo silnik, gąski i działo które ma tylko 6 punktów penetracji więcej. Czuje dluuuuugi grind na tym czołgu

Wróć do „Czołgi chińskie”