World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: 121
PostWysłany: 23 Lis 2012, 17:25 
Generał Broni
Awatar użytkownika

Czołg średni 121
Spoiler:

DANE
Spoiler:

Stan na test pierwszy patcha 0.8.2

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

Temat postu: Re: 121
PostWysłany: 25 Lis 2012, 16:54 
Starszy Kapral
Awatar użytkownika

Grałem nim, czołg zupełnie bez finezji, działo 5 razy za duże jak na meda, mogli mu jeszcze dac o 20 więcej pancerza i byłby z niego cięzki. Nie podoba mi się.

PostWysłany: 25 Lis 2012, 18:06 
Starszy Chorąży

udało mi się na chwile wejść na test i zagrałem nim 2 bitwy, ogólnie mówiąc nawet fajny ale to jak słaby kąt wychylenia działa nie mieści mi się w głowie. mam nadzieje że po wejściu do gry pozwolą nam na nieco większe możliwości w tej kwestii

PostWysłany: 25 Lis 2012, 21:00 
Szeregowy

Ogólnie to czołg nie jest zły ( ale czasami mam ochotę wy....ć go i nie wracać do niego ) zagrałem nim około 50 - 60 walk .... ma na pewno niezły przypierdziel i jego pancerz ratuje dupsko nieraz przy jego Zerowym!! wychyle działa.
Świetnie się spisuje na "płaskim" miasta, ogólne zabudowania gdzie więcej dróg niż górek itp (( WG dużo miesza na starych mapach fałdując powierzchnie na korzyść pełniejszej efektywności Fizyki w grze... co z Chińczykiem nie w parze, bo ten dużo traci na takiej powierzchni stając się inwalidą z swoim wychyłem. ))
Mułowaty względem swoich ciężkich braci,( i chyba całej reszty medów już E50M jest mniejszym mułem ) długo się buja, ogólnie wrażenia średnie... żadna tam rewelka, od taki Klon tu poprawiony w innych aspektach upośledzony na maksa. ( i dobrze bo HT CH zapowiadają się o klasę lepiej ).

PostWysłany: 26 Lis 2012, 23:21 
Młodszy Chorąży
Awatar użytkownika

Czołg jak dla mnie, w chwili obecnej - niemal całkowicie niegrywalny. Co z tego że na papierze jest silny i wszystko wygląda ładnie. Zaintrygował mnie nawet taki med z działem czołgu ciężkiego, ale ten wychył robi z niego kompletnego kalekę! Nadaje się jedynie na tereny miejskie i powierzchnie płaskie jak stółł... Do jasnej anielki, med powinien być maszyną jak najbardziej uniwersalną, często decydującą o losach bitwy! A tu najmniejsza nawet górka i wartość bojowa spada do zera. Zastanawiam się nawet czy ten wychył nie jest dodatkowo zbugowany - bawiąc się w peek a boo, na himmelsdorfie, powierzchnia płaska - miałem problemy z przycelowaniem w kadłub IS4! Doszło do tego że przy wyjeżdżaniu musiałem wchodzić w tryb snajperski żeby działo nie zaczynało celować w niebo samo z siebie (a nie byłem blisko ściany ani nic w tym rodzaju). Coś takiego nie zdarzyło mi się na żadnym czołgu, nawet na IS8 który wychył ma naprawdę kiepski. W porównaniu ze 121 wychył działa IS8 to bajka. Zalety? Pancerz 121 coś tam odbija, chociaż szału nie ma, działo bije mocno. Wady? Wspomniany wcześniej wychył i cała reszta. Przede wszystkim mułowatość, kiepska zwrotność oraz absolutny brak finezjii i polotu. Jeżeli przyrównać E50M do wytrawnego szermierza z rapierem a T62 do kozaka z szablą, to 121 będzie w tym towarzystwie robił za troglodytę z pałą. Może z czasem znajdzie swoich fanów, może ktoś określi go mianem niezły. Ja trzymam się od niego z daleka. Już chyba nawet ciężki chinol X tieru jest lepszym medem niż to cuś, bo jadąc nim czuje się lżejszy i znacznie mniej skrępowany niż jadąc tym nieszczęsnym 121

AT-1, Sturmpanzer I Bison, T-127

Bez premium!

Ostatnio edytowany przez Septimus33, 27 Lis 2012, 23:26, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: 27 Lis 2012, 00:35 
Major
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok
Dla mnie bylby znosny gdyby nie to ze ma najmniejszy DPM z medow X. Przez to wolfpacki odpadaja, a pancerz wcale tego nie wynagradza (jest jak w T-54) :(

PostWysłany: 29 Gru 2012, 17:42 
Chorąży

Na pewno robię tego meda, głównie przez to, że mam typka z prawie trzema perkami.

Co do wrażeń z bety to chyba pozwolili trochę działo obniżać, ale dalej jest tragedia. Nawet się dziś dowiedziałem, że drogi na Ruinbergu są wypukłe przez co nie da się strzelać jak się źle po niej jedzie.

Działo po prostu masakrujące, rof lepszy niż is-4 i 113. Nawet ładuje więcej naboi niż 113 (40). Pewnie będzie z niego dobry snajper.

PostWysłany: 29 Gru 2012, 20:27 
Chorąży
Awatar użytkownika

Ma gorszy stosunek mocy do masy niż Chiński HT. Po prostu zabraknie mu mocy do bycia medem niestety. W WOT brakuje konkurenta dla Batmobila tzn. innego szybkiego meda 10 tieru, niestety ten monopol zostaje nadal w rękach Bata a miałem nadzieję, że Chinol będzie takim odpowiednikiem Bata bez magazynka. Oba te czołgi są zbyt podobne (Chińskie X tiery) :/

PostWysłany: 30 Gru 2012, 02:08 
Kapral

Świetne działo, DPM gorszy tylko od t-62a ( mowa o medach )
Ciekawe kiedy ruskie się oburzą, w końcu te działo bije 122 M62 na głowę.

Pancerz do bani, przednia górna płyta odbija tylko pod kątem, w dół wchodzi wszystko.
Wieża lubi przyjąć z działa od 121 z normalnej ammo, a lubi odbić golda z obj 268.
Pali sie od strzałów z przodu, tym bardziej w przednią górna płytę.

Jak dla mnie mobilność BDB, jedynie pod górkę inne medy są lepsze. Na prostej bije t-62a, na zakrętach nie traci prędkości. Nie odstaje specjalnie od reszty stawki.

Ammo nie pada często. Standardowo.

Depresje poprawili. 113 to jest tragedia dopiero.

Zrobie go napewno ;) Za wygląd, działo i mobilność.

PostWysłany: 16 Sty 2013, 15:29 
Starszy Sierżant
Awatar użytkownika

Na papierze i na teście wygląda bardzo dobrze. Jedynie co martwi to kosmiczne skupienie działa.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość