Type 59 (premium VIIIt)

Awatar użytkownika
e0s888

Re: Type 59 (premium VIIIt)

Postautor: e0s888 » 20 sty 2013, 13:29

takow pisze:a jakie typ59 ma wady w porównaniu do t-34-2? które ten drugi ma wykorzystać w pojedynku?

W porównaniu do typa t-34-2 to Ci nie powiem, bo go nie mam. Najbliżej T-34-2 do T-44, więc tu mogę się wypowiedzieć. Grając T-44 staram się chować kadłub tak, żeby tylko mocna wieża wystawała. Obijam go z daleka (penetracja wystarczy,żeby go przebić od frontu, a jak kątuje to właz). Jak się przytuli to pozostaje liczyć, że ma mniej hp niż my i go szybciej wykończymy. Na otwartym terenie jednak jesteśmy w gorszej sytuacji. Tylko, że nie ma co porównywać dwóch czołgów do siebie na zasadzie pojedynku (bo tu czasem są spore dysproporcje), a raczej całościowo na polu walki. T-44 czasem gra mi się o niebo lepiej niż typem, ze względu na to celne i szybkie działo + jego mobilność. Type to muł, jednak jego pancerz daje większe szanse na przeżycie. I tu moim zdaniem między tymi dwoma jest balans. A T-34-2 to nowe czołgi i może faktycznie ta 8 nie jest pełnowartościowym odpowiednikiem (na papierze ma słabszy silnik topowy od tego drugiego z t44 o 40 km, a topowego 100km).
Chiny: Typ59, Type T-34
Francja: AMX 13 90, AC Mle 46
Niemcy: E-75, E-50, Jadgetiger, GW Panther, Leopard
Anglia: Comet
USA: T34, M103, M26 Pershing, Hellcat, T25AT, M12
Rosja: IS8, T44, Isu 152, Churchill, T50-2, S-51
and love my 406 hp rwd.
-> World of Warships - walcz na morzu!
takow

Postautor: takow » 20 sty 2013, 16:26

Że co wystawiasz swoim t44? Mocną wieżę?

hmm dyskusja nie ma sensu... Jaki masz nick w grze?
GetOut

Postautor: GetOut » 20 sty 2013, 17:07

A wie ktoś czy w przeciągu max 3 miesięcy będą jakieś okazje żeby wprowadzili go na kilka dni go sklepu?
morokej97

Postautor: morokej97 » 20 sty 2013, 18:14

Często robię typem jako scout jak inne nasze lighty padną. Mam na nim około 20 odznak zwiadowcy. Proponuje na nim taki zestaw :
-mokry magazyn
-osłona przeciw odłamkowa (uszkodzenia od arty są zawsze mniejsze)
-drążki skrętne (przy moim stylu gry dobra mobilność to podstawa)
Awatar użytkownika
e0s888

Postautor: e0s888 » 20 sty 2013, 20:27

takow pisze:Że co wystawiasz swoim t44? Mocną wieżę?

hmm dyskusja nie ma sensu... Jaki masz nick w grze?

Tak wieża dzięki kątom jest mocna, nie tak jak typa, ale na tyle by odbijać. Faktycznie dyskusja nie ma sensu, skoro nawet nie masz typa. End of story. To już jest offtop.
Chiny: Typ59, Type T-34
Francja: AMX 13 90, AC Mle 46
Niemcy: E-75, E-50, Jadgetiger, GW Panther, Leopard
Anglia: Comet
USA: T34, M103, M26 Pershing, Hellcat, T25AT, M12
Rosja: IS8, T44, Isu 152, Churchill, T50-2, S-51
and love my 406 hp rwd.
Awatar użytkownika
Yameso

Postautor: Yameso » 21 sty 2013, 4:11

morokej97 pisze:Często robię typem jako scout jak inne nasze lighty padną. Mam na nim około 20 odznak zwiadowcy. Proponuje na nim taki zestaw :
-mokry magazyn
-osłona przeciw odłamkowa (uszkodzenia od arty są zawsze mniejsze)
-drążki skrętne (przy moim stylu gry dobra mobilność to podstawa)

CO?!

Magazyn jeszcze zrozumiem. Choć sam nie używam (wystarczy mi zrobiony perk). Osłona przeciw odłamkom? I drążki skrętne? Drążki skrętne zwiększają limit obciążenia o 10% i wytrzymałość gąsienic o 30%.

Z wikipedii:
[spoiler]+10% Suspension Load Limit and +30% to Suspension hit points.

A higher load limit does not improve acceleration, traverse rates, or anything else. It just increases the max. weight capacity and can be useful while still using the tank's stock tracks. The more useful aspect of this equipment is the increase in suspension hit points, which makes your tank harder to de-track.

Available on most vehicles.[/spoiler]
Jak ci to zwiększy mobilność? Na dodatek przeczysz sam sobie gdy piszesz o mobilności jednocześnie wożąc ze sobą 500-kilogramowy kloc metalu. Nie wiem jak ty, ale ja zazwyczaj od arty obrywam dopiero wtedy, gdy stoje od niej o jakies +/- 100 m i właśnie do niej strzelam. Marnowanie 2 miejsc na tak bezsensowne moduły? Aż brak mi słów.

Obecnie wożę ze sobą wentylację, dosyłacz i szybsze skupienie. To ostatnie zamontowałem niedawno zamiast stabilizatora gdyż zauważyłem że w większości oddaję strzały stacjonarnie. Choć nie jestem do końca pewny który z tych dwóch byłby lepszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 21 sty 2013, 8:33

takow pisze:Czołg ewidentnie wymaga nerfa...
Albo przesunięcia na tier 9 wraz ze wzmicnieniem działa. , Teraz - jest to typowa dziewiątka z działem 8 tieru.

Wystarczy porównać jego parametry z chińskim odpowiednikiem z normalnego drzewka czyli t-34-2, aby stwierdzić że trochę poniosła speców z WG fantazja...

dziewiątka?;> porownywałes kiedys działo type59 (nawet po wzmocnieniu) z działami takimi jak chociażby w t-54, e-50,?
Wiem ze type moze słabego gracza zmasakrować w kilka strzałów, ale nie przesadzaj. na 9 tierze to nie ma szans z innymi medami. w T-54 robie typki jak chce, przypuszczam ze E-50 jeszcze lepiej.
Jakie parametry z T-34-2 porównujesz? predkosc? wyzsza na typie bodajże o 6 km/h. Obrót? taki sam. Pancerz jest gorszy. za to chinol działo ma lepsze, wiec co tu marudzić?
takow

Postautor: takow » 21 sty 2013, 14:02

dziewiątka?;> porownywałes kiedys działo type59 (nawet po wzmocnieniu) z działami takimi jak chociażby w t-54, e-50,?

Czego nie rozumiesz w zdaniu "Albo przesunięcia na tier 9 wraz ze wzmicnieniem działa. , Teraz - jest to typowa dziewiątka z działem 8 tieru."?

Jakie parametry z T-34-2 porównujesz? predkosc? wyzsza na typie bodajże o 6 km/h. Obrót? taki sam. Pancerz jest gorszy. za to chinol działo ma lepsze, wiec co tu marudzić?

Tak porównuję pancerz...
Działo? maja takie samo - gdyz mało kto zdecyduje się na armatę o szybkostrzelności 4 w czołgu medium.
Sanchoo

Postautor: Sanchoo » 21 sty 2013, 18:54

Nie jest to IX i wcale nie jest jakoś tam OP 8 tierem.
Mam go, gram nim dość często, ae nigdy bym o nim nie powiedział ze jest jakos za mocny.
Ponieważ:
- przyspieszenie jest FATALNE, porównując do medów 8 tieru jest najgorsza
- pancerz przedni niby jest gruby i pochylony, ale po nerfach to nie jest ten pancerz, który blokował pociski z długiej 88 i D25T ( nie miałem typa wtedy, ale często z nim walczyłem.) teraz działa 170 + pen spokojnie sobie poradzą z jego pancerzem, dlatego trzeba nieźle się ustawić aby odbić taki pocisk.
- działo nie jest super celne, lecz najgorzej tez nie jest
- ma bardzo mało amunicji 34 sztuki
- slaby ammo rack
- od 8.2 częściej się pali ( przynajmniej takie jest moje zdanie :P)
- i na koniec on grał dosyć niedawno na IX tiery ( bo miał taki MM) i uwierz ze to były najgorsze bitwy tym czołgiem.

Na plus na pewno:
- działo
- wieża (200 mm)
- obrót w miejscu i obrót wieży

I taka dygresja :P nie będzie nigdy 9 tierem, gdyż czołgi premium są i będą tylko do 8 poziomu.
Xvim

Postautor: Xvim » 25 sty 2013, 22:20

takow pisze:Działo? maja takie samo - gdyz mało kto zdecyduje się na armatę o szybkostrzelności 4 w czołgu medium.

I tu zrobi blad. 122ka na t34-2 jest swietna (nie ma nic wspolnego z t-44 - strzela o 30% szybciej i ma premium ammo 300 penetracji czyli na X-ki jak znalazl), ale dosc o chinczyku.

Typka mam i lubie, ale pancerz jest tylko dobry przeciw kolesiom ktorzy nie wiedza zeby NIE strzelac w dolna plyte albo zlaczenie. Gorna plyta blizej wiezy lapie latwo i nie jest trudna do trafienia. 6ki czy 7ki maja problem i tak, ale to na pewno nie jest pancerz nawet zblizony do takiego E50. Mobilnosc fatalna - powiedzialbym ze najgorszy med, no ale jest jeszcze superpershing :P

Wróć do „Czołgi chińskie”