Type 59 (premium VIIIt)

PiVoSH92

Re: Type 59 (premium VIIIt)

Postautor: PiVoSH92 » 26 sty 2013, 0:15

Co do pancerza - w przód spokojnie przebijam ISem i ISem-3 ze słabszym działem (z ISa właśnie), więc wcale taki przykokszony nie jest. 6 tiery mają częściej problemy, chodzi ofc o medy, bo większość HT ma już odpowiednie działka (160-212 peny, wystarcza na niego). Mimo to często dinguje w najlmniej oczekiwanym momencie. No i zostaje jeszcze hull-down - wtedy nietykalny przy swoich losowaniach.
Graj, jakbyś miał 29 wrogów, ale tylko do 15 mógł strzelać - najprawdziwsza prawda :)

Garaż - IS-8, IS-3, KW-1S, KW-1, SU-152, Hellcat, T-50-2, Grille, SU-8, T-44, BDR G1B, M4 Sherman "Gold noob!"
-> World of Warships - walcz na morzu!
kamkasz

Postautor: kamkasz » 14 mar 2013, 19:00

Wie ktoś kiedy on będzie dostępny? Bo chciałbym go kupić, ale jeśli będzie dostępny za 2,3 miesiące to nie będę czekał tylko od razu kupię coś innego.
duckkiller

Postautor: duckkiller » 15 mar 2013, 12:18

kamkasz pisze:Wie ktoś kiedy on będzie dostępny? Bo chciałbym go kupić, ale jeśli będzie dostępny za 2,3 miesiące to nie będę czekał tylko od razu kupię coś innego.

Type 59 nie powróci do sklepu na stałe, będzie on jedynie dostępny podczas specjalnych eventów (nagroda) lub okazyjnie pojawi się w sklepie. Jednakże może pojawić się HT WZ-111.

zrodlo:

http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1 ... -tanks-32/
Forum uzywam w pracy... Przepraszam, ale nie mam tu polskich czcionek.
Awatar użytkownika
misquamaqus

Postautor: misquamaqus » 12 kwie 2013, 9:47

Panowie... czy Typ59 dostał jakiegoś dopalacza ? bo kurcze T29 dosłownie nie ma szans (przebija mnie jak chce).

To z IS3 sprawniej/konsekwętniej walczę, niż z Typkiem :P

A może jakieś porady, jak łobuza zaskoczyć ?
Awatar użytkownika
dazpo

Postautor: dazpo » 12 kwie 2013, 20:05

A z czym masz problem z jego mobilnością czy pancerzem ???
Bo pancerz spokojnie powinieneś obić już nie odbija tyle co dawniej :x
a jeżeli cie objeżdża to jak najszybciej w gąskę ale tu musi ci już ktoś pomóc bo zanim załadujesz działo on gąskę będzie miał naprawioną :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
baba1234

Postautor: baba1234 » 28 paź 2013, 5:47

Panowie czy typek dostał jakiegoś cichego nerfa ??
Jeżdżę od samego początku z konfiguracją rammer+stabilizator+wenta, załoga ma 3 perki i celownik rozjeżdża się jak podczas jazdy isem. Kiedyś celownik podczas kręcenia wieżą był skupiony jak u siedzącego na kibelku :P Teraz to już nie ten sam typ co kiedyś :?
Garażtype59,IS7,isu152,Object 704,Fv4202
hellsink

Postautor: hellsink » 05 lis 2013, 8:46

Typek po wprowadzeniu T-34-2 wygrywa tylko (albo aż) incomem po bitwie. Ma jeszcze w sobie jakąś mityczną otoczkę pozostałą po dawnych statystykach przez co często brany jest na cel jak wróg namber łan. Mi przyjemnie się nim gra. Sporo dingów, niski profil, przyzwoita celność. Ammo rack już nie wybucha tak często jak kiedyś. Trochę częściej się palę, ale przyzwycziłem się do gaśnicy na niemcach. Kupiłem go w ostatnim okresie dostępności w sklepie. Już wtedy miał sporego nerfa ale nie żałuję zakupu. fajnie by było żeby czolgi miały staty takie same przez cały czas jak w momencie zakupu. miałoby to zalety gdyby tanki dostawały nerfa a minus gdyby dostawały bufa ale urozmaiciłoby to rozgrywkę. no i można by było wtedy wprowadzić handel tankami pomiędzy graczami. Fajnie by było wprowadzić możliwość wypozyczenia czołu np. kumplowi .Ustalało by się czas wypożyczenia np max 7 dni. Po terminie czołg wracałby do garażu właściciela. Czołgi wypożyczone nie mogłyby uczestniczyć w wojnach klanów. Typa juz w sklepie nie ma więc byłaby to jedyna szansa zeby sobie nim pojeździć.
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 02 gru 2013, 6:26

Z tą mityczną otoczką to może i owszem, coś jest. Inna sprawa że gracze posiadający Typka mają na załodze najczęściej z 5 perków, dodatkowo grają na nim już tyle czasu że znają go od podszewki, no i raczej są to doświadczeni gracze którzy grają najmniej rok czasu a częściej od początku otwartych testów. Dzisiejszy Typek to ledwo blady cień czołgu jakim był kiedyś, mimo to daje radę dzięki wymienionym wyżej cechom. Zarabia tyle samo co inne VIII Tiery premium, więc można między bajki włożyć relacje o zyskach 100 tys kredytków bez konta premium przywożonych z każdej bitwy. Co nie znaczy że takie bitwy się nie zdarzają.

Zachwyty młodszych stażem graczy : O Typek, super czołg ! - to jakieś nieporozumienie. Ten czołg jest taki sam jak reszta premiumów. Jak to kiedyś napisał jeden z forumowych wyjadaczy który zęby i włosy stracił na WOT : Czołg jest tak dobry jak gracz siedzący za klawiaturą.
siewierzan

Postautor: siewierzan » 11 sty 2014, 18:27

Witam
Sorki za odkopanie tematu. Nie wiem czy to tylko u mnie, a jeśli tak to czemu, zarobki spadły tak, że nie opłaca się jeździć. Przy wygranych bitwach, gdzieś w górnej części tabeli po bitwie wychodzę na + 20K. Gram bez premki, złota nie używam. Kiedyś było lepiej. Takie zarobki są na czołgach stockowych. Rozumiem, że nie zarabia jak szejk na ropie, ale coś jest chyba nie tak :( Ma ktos podobny problem?
Awatar użytkownika
baba1234

Postautor: baba1234 » 11 sty 2014, 18:43

Nic się nie zmieniło, bez premki nadal wyciągam 35-50k za naprawdę dobre, wygrane i przetrwane bitwy. Zależy ile damage wyciągasz..
Garażtype59,IS7,isu152,Object 704,Fv4202

Wróć do „Czołgi chińskie”