Renault Otsu ( I tier)

Neoros

Re: Renault Otsu ( I tier)

Postautor: Neoros » 13 sty 2014, 11:15

TigerSmasherPL pisze:on ma coś ok 0.53 na 100m

Chodziło mi o celność w praktyce, a nie w teorii.
SU-14-2 ma celność teoretyczną 0,84, a często trafia w punkt, nawet bez przycelowania, prawda?
KV-2 na M-10 ma 0,6, a używam go jako snajperki i w dalsze cele trafiam częściej niż z ZiSem z 0,45 (aż o 0,15 lepiej).
Dlatego nie patrzcie się na ten wskaźnik. Często jest bardzo mylny.
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!
edek123

Postautor: edek123 » 13 sty 2014, 12:04

Nie wiem kolego Neoros jak można się wypowiadać o czołgu jak się na nim rozegrało 1 bitwę. Rozegrałem na swoim krzakowym koncie 84 bitwy bo oprócz prania się na X jestem fanem I i II tierów. Stwierdzam że to jest czołg najsłabszy z I tierów. Ktoś powie że ma pancerz, ale co to za pancerz. Wmiarę kumaty gracz radzi sobie z nim bez problemu. Mobilność słaba i najgorsze działa. Owszem dobry gracz spokojnie sobie poradzi wśród stada pomidorów i wykręci dobry wynik, ale ten czołg nie ma żadnych zalet. Kolego Neoros ja jestem słabym graczem, ale twój poziom lekko haczy o pomidoro, tym bardziej że się wogóle nierozwijasz. Twoje staty są niezmiennie na słabym poziomie i czytając twoje wypowiedzi na temat czołgów nie raz się dobrze pośmieję. Co do działa japończyka to jest najmniej celne, a właśnie życzę dalszego snajpienia w KW-2 czy KW Siemka.
TigerSmasherPL

Postautor: TigerSmasherPL » 13 sty 2014, 14:15

Neoros pisze:Chodziło mi o celność w praktyce, a nie w teorii.
SU-14-2 ma celność teoretyczną 0,84, a często trafia w punkt, nawet bez przycelowania, prawda?
KV-2 na M-10 ma 0,6, a używam go jako snajperki i w dalsze cele trafiam częściej niż z ZiSem z 0,45 (aż o 0,15 lepiej).
Dlatego nie patrzcie się na ten wskaźnik. Często jest bardzo mylny.

gratuluję snajpienia na KW2, pewnie co bitwę cie cisną od pomidora, nie ma czegoś takiego jak" prawdziwa" celność , po patchu 8.6 częściej trafia w punkt, ale to jest kwestia szczęścia, a np taki loltraktor albo ms1 częściej trafia w cel, a co do arty to też kwestia farta, raz trafi idealnie w środek, potem 10 strzałów poza kółko
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]

Wróć do „Czołgi japońskie”