STB-1 (X tier MT)

Awatar użytkownika
Pinky

Re: STB-1 (X tier MT)

Postautor: Pinky » 07 gru 2013, 5:12

Nic nie zrozumiałem z tekstu Abry, ale piknie się czyto. A ja tego Czołgusia zrobię bo mi się podoba jego wygląd, ma coś w sobie. Jak się uda to może nawet zaprojektuje wiosną jego model na drukarkę 3D. Bardzo mi przypomina japoński Typ 74 który kiedyś kleiłem.
-> World of Warships - walcz na morzu!
striker13

Postautor: striker13 » 07 gru 2013, 10:55

Pinky pisze:Nic nie zrozumiałem z tekstu Abry, ale piknie się czyto. A ja tego Czołgusia zrobię bo mi się podoba jego wygląd, ma coś w sobie. Jak się uda to może nawet zaprojektuje wiosną jego model na drukarkę 3D. Bardzo mi przypomina japoński Typ 74 który kiedyś kleiłem.

No bo STB-1 to protoplasta Type'a 74 :P ale i tak są bardzo podobne
Awatar użytkownika
Abrakadabra77

Postautor: Abrakadabra77 » 21 maja 2014, 7:45

Pojeździłem nim trochę i parę obserwacji
Cholernie słaby magazyn amunicyjny - mam 100% perka u ładowniczego na bezpieczne magazynowanie a prawie w każdej bitwie dostaję po magazynie, drugi słaby pkt to ochrona celowniczego też jest bardzo często raniony.
Dobry reload i parametry dmg armaty daja spory urobek a co za tym idzie sporą zabawę.
Przy armacie przydało by się trochę szybsze celowanie bo strzały bez pełnego skupienia często dingują albo kuriozalnie lecą w kosmos
Czołg jakoś wybitnie kosztowny w utrzymaniu nie jest raczej zarabiamy niż tracimy.
Mobilność szybkość dobra, zwrotność z perkami na jazdę terenową i hamowanie sprzęgłem też nie będzie frustrować.
Irytująco słaby kamuflaż, w porównaniu do Obiekta 430 którym zamiennie pogrywam różnica jest jakieś 10-15m w tych samych miejscach.
Pancerz.
Wieża nie jest tak dobra pod tym względem jak by się wydawała wchodzi w nią sporo jeżeli przeciwnik wie w co celować. Pancerza na kadłubie nie stwierdzono.
Ogólnie gra się nawet fajnie myślę że najbliżej tej maszynie jest chyba do Leoparda1
Obrazek

Q: "Will there be some drastically new modes introduced?" A (SerB): "Sure, tanks will grow gardens, collect harvest and visit each other in their homes"

Wróć do „Czołgi japońskie”