Opłacalny tier X ?

Wasze ulubione czołgi w grze World of Tanks. Który czołg jest lepszy ? Jak nim grać ?
mickey93

Re: Opłacalny tier X ?

Postautor: mickey93 » 11 mar 2012, 21:41

opłacalność to pojęcie względne
jeżeli chodzi o kasę to KW jest bardziej opłącalny od T10
jeżeli chodzi o fun..... no powiedzmy walnięcie do is-4 za 800HP musi dawać frajdę tak samo jak odbierać ją 4 strzały pod rząd za 0 dmg
Obrazek
Garaż: T110, M103, T30, T34, M18 hellcat, T-44, KW-1S, S-51, AMX 13/75, AMX13/90, tetrarch, StugIII
czekają na chęci/kasę/event/miejsca w garażu: BDR B1G, SU-100, M-12, T20
marzenia: T-62A,Sturer emil, JAGDpanzer E-100, M48Patton
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Gembam

Postautor: Gembam » 16 mar 2012, 18:23

PLAYER777 pisze:Czytając wasze komentarze zdałem sobie sprawę z tego że maus jest najgorszym X tierem jeśli
chodzi o zarabianie.Od jego kupna jakieś 1,5 tygodnia temu stan mojego konta nie wzrósł nawet o 1k.Podczas tych 65 bitew na nim tylko raz zdarzyła mi się sytuacja kiedy wyszedłem na plus 10k.Wynika to jednak z mojego braku umiejętności grania ,co nie zmienia faktu że mausem mam
najwięcej zniszczonych czołgów w stosunku do rozegranych bitew.

Zdecydowanie się nie zgadzam. Przy przegranej strata może być mała lub wcale kiedy ZADAJEMY USZKODZENIA i pamiętamy, że Maus NIE JEST NIEZNISZCZALNY. To nie scout nie wykryje czołgów jako pierwszy. Z jego pancerzem można po kolei eleiminować kilka mniejszych czołgów w bezpośrednim ataku. A dobrze ustawiony, bezpieczny od arty pozwala na wysyłanie uśmiechów do strzelców wroga słyszących "tym go nie pokonamy" lub podobne teksty.
Byłem w szoku jak łatwo było zarobić nim kase. I jak często (nie jestem w tym dobry) udawało mi się przetrwać bitwę. Z uwagi na koszty naprawy nie zarabia wielkich kwot, ale nie ma powodu do stresu. Bardzo lubię ten czołg.
W patchu 7.2 ma pojawić się nowa ekonomia w grze. W zapowiedziach jest wyraźny zapis o zwiększeniu zarobków T-54, Pattona i Mausa. O ile w Mausie będzie to dodatkowa korzyść to prawdziwą koniecznością jest w IX medach. Kto grał ten wie ;)
Maciek

Obrazek
Lataj z nami w WoWp CB

W garażu: Dużo bo T34 zarabia na wszystko :)
Awatar użytkownika
PLAYER777

Postautor: PLAYER777 » 17 mar 2012, 17:19

PLAYER777 napisał(a):
Czytając wasze komentarze zdałem sobie sprawę z tego że maus jest najgorszym X tierem jeśli
chodzi o zarabianie.Od jego kupna jakieś 1,5 tygodnia temu stan mojego konta nie wzrósł nawet o 1k.Podczas tych 65 bitew na nim tylko raz zdarzyła mi się sytuacja kiedy wyszedłem na plus 10k.Wynika to jednak z mojego braku umiejętności grania ,co nie zmienia faktu że mausem mam
najwięcej zniszczonych czołgów w stosunku do rozegranych bitew.

Zdecydowanie się nie zgadzam. Przy przegranej strata może być mała lub wcale kiedy ZADAJEMY USZKODZENIA i pamiętamy, że Maus NIE JEST NIEZNISZCZALNY. To nie scout nie wykryje czołgów jako pierwszy. Z jego pancerzem można po kolei eleiminować kilka mniejszych czołgów w bezpośrednim ataku. A dobrze ustawiony, bezpieczny od arty pozwala na wysyłanie uśmiechów do strzelców wroga słyszących "tym go nie pokonamy" lub podobne teksty.
Byłem w szoku jak łatwo było zarobić nim kase. I jak często (nie jestem w tym dobry) udawało mi się przetrwać bitwę. Z uwagi na koszty naprawy nie zarabia wielkich kwot, ale nie ma powodu do stresu. Bardzo lubię ten czołg.
W patchu 7.2 ma pojawić się nowa ekonomia w grze. W zapowiedziach jest wyraźny zapis o zwiększeniu zarobków T-54, Pattona i Mausa. O ile w Mausie będzie to dodatkowa korzyść to prawdziwą koniecznością jest w IX medach. Kto grał ten wie

Kolego, a spojrzałeś łaskawie na datę mojego posta? Moje umiejętności od tamtego czasu uległy diametralnej zmianie. W chwili obecnej nie mam najmniejszych problemów z zarobkami na tym czołgu.
CPU: Intel I5 2500k @OC 4,5Ghz +Thermaltake Contac 29
MOBO: AsRock P67 PRO3 B3
RAM: DDR3 8GB (2x4GB) 1333MHz CL9
GPU: Gigabyte GeForce GTX470 1280MB DDR5 (Planowana wymiana na GTX680)
PSU: Modecom MC Carbon 600 watt
M4A2E4,JS-7,Maus,Pz2,GwPanther,Tiger2,JS-4,Pz4,E-75,T-54
Awatar użytkownika
Gembam

Postautor: Gembam » 18 mar 2012, 4:40

W takim razie potwierdzasz, że miałem rację ;)
Maciek

Obrazek
Lataj z nami w WoWp CB

W garażu: Dużo bo T34 zarabia na wszystko :)

Wróć do „Czołgi”