Wolny Exp do wydania

Wasze ulubione czołgi w grze World of Tanks. Który czołg jest lepszy ? Jak nim grać ?
Campbell

Wolny Exp do wydania

Postautor: Campbell » 20 sty 2015, 18:43

Witam mam problem ponieważ mam 40k wolnego expa.Tylko nie wiem na co go wydać .
W garażu posiadam
Su-152 (ulepszony tylko silnik) do isu 50k
T-44(max) 80k do t-54
B1(franca)(max)
Nie wiem na co wolny exp wydać .A moze od I tiera inny czołg wybrać .Zastanawiam sie nad amx 12t?Czy to dobry wybór ?
-> World of Warships - walcz na morzu!
Madrian

Re: Wolny Exp do wydania

Postautor: Madrian » 20 sty 2015, 19:47

Nie wydawaj Free expa na czołgi, tylko na moduły do nich i tylko w sytuacji gdy stockowe są naprawdę do ... chrzanu. Lepiej go mimo wszystko zbierać. Kiedyś może się pojawić np. nowa linia i będzie potrzebny do jej obskoczenia.

Poza tym, niskotierowe czołgi potrafią bawić jak żadne.

AMX 12t to niezły czołg i popularny, ale mnie osobiście kompletnie nie przypasował, mimo iż do AMX 90 się doczłapało. AMX ELC wydaje się dawać więcej frajdy.

B1 akurat nie jest taki zły. Jego atut to pancerz i na niskich tierach potrafi zaleźć za skórę.

Zastanów się do czego chcesz dążyć. Ja np. zacząłem robić angliki i tak mi się spodobał Cromwell, a potem Val AT i Alecto, że zostały w garażu, a linia stoi.

Ważne jest by znaleźć taki czołg, który naprawdę nas bawi. U mnie na topie jest T-28, którego "męczę" od dawna i zawsze daje mi kupę radości. A jak się wykręci wynik 2K dammage z bitwy i kilka fragów, że sypią się medale - to ma się prawdziwą satysfakcję z dobrze rozegranego meczu.

Nie chodzi o to, żeby zaliczać kolejne konstrukcje i lecieć jak owca za stadem, bo ktoś powiedział, iż "ten" czołg jest dobry. Ważne by atuty czołgu odpowiadały naszemu stylowi gry. I taki czołg sobie wybrać jako docelowy, wymaksować go i potem na takim "koksie" szlifować go tak, aż stanie się w twoich dłoniach postrachem meczu. :)
Najważniejsze, by cię bawił.
Co dziś wybrać na wizytę u sąsiadów: WZ-131, AMX 13 75, PZ 35T, Leopard, PzIII/IV, VK3601H, E-75, STUG III G, JgPanther II, Cromwell, Val AT, Alecto, Chaffe, T71, M4, M41, T29, Hellcat, T-127, LTTB, T-28, T-34, T-43, KV-85, KV-4, IS-3, ST-1,SU-85, Chi-He... ???
Neoros

Postautor: Neoros » 21 sty 2015, 15:25

Stockowy T-54 jest słabszy od topowego T-44. Niestety. Warto zachować wolny exp, żeby zbadać silniki i zawieszenie, potem wieżę i armaty. Wymaksowany jest dla wielu jednym z najlepszych pojazdów w grze.

SU-152 - osobiście nie szedłbym tą linią. Dlaczego? Obj. 263 jest lepszy i częściej brany na CW od 268.

B1 jest bardzo dobry. Fun tank. Łatwo się na nim robi exp, więc G1B (najlepszy V HT) szybko zbadasz. AMX 40 jest analogiczny do B1. Jeśli już chciałbyś tą linię - II-V tier są dobre lub bardzo dobre (nie słuchaj się ludzi twierdzących, że słabe - nie umieją grać). AMX 12t nie przypadł mi do gustu. Nie był zły, ale zwrotność i alfa pionowa przerażają. AneMiX 13 75 jest jeszcze słabszy (mniejsza zwrotność, większy, ta sama armata, ale pojazd tier wyżej). W tej drodze warto zachować trochę expa, by przyspieszyć drogę do AMXa 13 90, który jest podobno genialny (choć nie grałem, to wiem, co ten pojazd potrafi). BTW takie jeszcze pytanie - potem w Batmana, czy AMXa 30 (który ma wyjść prawdopodobnie w 9.8)?
Obrazek
flipor

Postautor: flipor » 23 gru 2015, 14:01

Nie wydawaj tylko na głupoty ja kiedyś tak zrobiłem i teraz żałuję tego strasznie :(

Wróć do „Czołgi”