Pomoc przy misjach osobistych i inne :)

Wasze ulubione czołgi w grze World of Tanks. Który czołg jest lepszy ? Jak nim grać ?
VjHomiQ

Pomoc przy misjach osobistych i inne :)

Postautor: VjHomiQ » 25 kwie 2016, 16:45

Cześć ! Mam na imię Damian lat 18 mieszkam na podkarpaciu. Zajmuję się "boostowaniem kont" od ponad pół roku. Wykonuje wszysto co jest zgodne z regulaminem gry od farmienia kredek /czołgów , podbijaniem statystyk , wykonywanie misji MO oraz z trybu Rozwałka. Ceny każdej z w.w usług ustalam indywidualnie w zależności od czasu który trzeba będzie poswiecić na daną rzecz oraz w oparciu o garaż osoby boostowanej , mówiąc tak mocno ogólnie "Im bogatszy garaż tym ceny są niższe". "Boostowanie" odbywa się całkowicie anonimowo i zostaje tylko pomiędzy nami .Co do cen oczywiście zawsze staram się ustalić odpowiednią kwotę która będzie satysfakcjonować obydwie strony. Istnieje u mnie również system poleceń : Za każdą zwerbowaną przez Ciebie osobę otrzymasz 10-15% zniżki w zaleznosci od wielkosci zlecenia osoby poleconej. Przy dłuższej współpracy oczywiście możesz liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty w zamian za skorzystanie z moich usług. Niestety mój grafik ostatnio jest bardzo napięty ze względu na napływ ludzi chcących zobaczyc t22 w swoim garażu. Jestem uczniem Przy każdym zleceniu chciałbym otrzymać 10-20% całości kwoty w formie zaliczki w zaleznosci od wielkosci zamówienia. Czas realizacji jest uzależniony od stopnia trudnosci zlecenia oraz mojej dostępnosci.Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną współprace napisz co chciałbyś abym na Twoim koncie zrobił a myślę że nie będzie problemu z wykonaniem każdego zlecenia. Jeśli chciałbyś sprawdzić moją "wiarygodność" mogę podać kontakt do kilku osób które u mnie korzystały lub są moimi stałymi klientami na pewno rozwieją Twoje jakiekolwiek obawy.Również jeśli będziesz chcieć mogę udostępnić Ci moje konto Fb które na pewno ułatwi nam komunikacje jeśli zdecydujesz się na współpracę. W razie jakichkolwiek pytań prosze pisać śmiało z chęcią pomoge oraz doradzę w pewnych kwestiach. Mój e-mail : boostowanie.wot@interia.pl
Mój wywiad w servisie rykoszet.info
http://rykoszet.info/2015/11/27/dopalac ... -of-tanks/
-> World of Warships - walcz na morzu!
Madrian

Re: Pomoc przy misjach osobistych i inne :)

Postautor: Madrian » 10 sie 2016, 13:02

Regulamin gry zabrania przekazywania konta innym graczom.
Można za to otrzymać permanentnego bananka.
Nie mówiąc o tym, że przekazywanie dostępu do konta jest naruszeniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.
Co dziś wybrać na wizytę u sąsiadów: WZ-131, AMX 13 75, PZ 35T, Leopard, PzIII/IV, VK3601H, E-75, STUG III G, JgPanther II, Cromwell, Val AT, Alecto, Chaffe, T71, M4, M41, T29, Hellcat, T-127, LTTB, T-28, T-34, T-43, KV-85, KV-4, IS-3, ST-1,SU-85, Chi-He... ???
addison111

Re: Pomoc przy misjach osobistych i inne :)

Postautor: addison111 » 16 maja 2017, 4:42

Wróć do „Czołgi”