Jak daleko zajdziesz BEZ premium

Wasze ulubione czołgi w grze World of Tanks. Który czołg jest lepszy ? Jak nim grać ?
Legion10050

Re: Jak daleko zajdziesz BEZ premium

Postautor: Legion10050 » 11 lip 2013, 18:20

Jestem graczem który nie posiada konta premium, mam w swoim garażu jeden czołg X tieru oraz jeden IX. Obecnie posiadam jeszcze kilka innych czołgów niższych tierów w tym dwa czołgi V i jeden czołg IV tieru. Służą one wyłącznie do zarabiania. Co mogę powiedzieć na temat tego postu ? Wiec, granie bez konta premium nie przeszkadza w żaden sposób w robieniu czołgów. Obecnie posiadam prawie 11k bitew i dobre staty WN6 61+ EFE 53+ WR 54%. Niestety, brak konta premium powoduje że gracz który posiada jakieś umiejętności nie może liczyć na bycie w dobrym klanie i na zdobywanie sukcesów w rożnych zawodach i konkursach. Wynika to z tego , że gracz taki nie posiada juz pieniedzy na tak zwane pociski "goold" które są używane w rożnych konkursach ESL i CW. Kolejnym powodem a mianowicie najwiekszy jest załoga graczy z kontem premium i bez konta premium. Jak wiemy konto premium daje również 50% wiecej expa które nie tylko zasila nasze badanie czołgów ale również załoge. W konsekwencji powoduje to że gracz który ma 600 bitew bez premki bedzie miał załoge jak gracz który ma 400 bitew z premka.
Co z tego wynika? Mianowicie gdy dojdzie do walki dwóch identycznych graczy 1vs1 a rożniących sie tylko posiadaniem konta premium wynik jest oczywisty. Gracz który bedzie posiadał konto premium zawsze bedzie miał złote pociski oraz lepsza załoge przez co na 60-70% wygra starcie. Ktoś pewnie za chwile napisze że liczy sie skill i umiejetnosci. Zgodze sie z tym, wiem że tego nie da sie kupic jak również czasu poświęconego na treningi i taktyki.
Podsumujac. Granie w WoT bez premki polecam tylko ludzia którzy grają dla zabawy oraz by poznac ciekawych ludzi. Natomiast nie polecam ludzia którzy myśla gdzieś zajść i coś ugrać zdyż jest to bardzo mało realne. Dodam że im dłużej grasz w WoT tym bardziej chodzi ci po głowie myśl żeby zagrać jakieś zawody i konkury. Bez grania na premce jednak szybko zdasz sobie sprawe ze nie ma tam dla ciebie miejsca. Powodzenia w bitwach ;)!!!!
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Reznow45

Postautor: Reznow45 » 17 sie 2013, 8:27

Ja gram VIII/IX tierami bez premki, trzymając w garażu Typ 59 czy m4. Te pojazdy świetnie zarabiają i zwykle równoważą wszelkie straty.
Garaż: T32, T28, M46, ISU, Centek I, Caernarvon, 13/75
zine5

Postautor: zine5 » 17 sie 2013, 10:59

Konto premium tak naprawde do niczego sie nie przydaje- szkoda pieniędzy - lepiej kupić 2-3 czołgi premium 7 tieru, ewentualnie dodatkowo dla funu jeden 3 tier premium i o koncie premium można zapomnieć na zawsze! A czołgi premium ma sie na stałe- bez ograniczenia czasowego jak w koncie premium.
Najważniejsze to grać tak , aby każda bitwa pojazdami premium była na plus, a normalnymi pojazdami np 10 , 9 tierów nie tracić więcej niż sie nie zarobiło maszynami premium! Ja mam jakoś dwa 10 tiery i spokojnie je utrzymuje maszynami premium (2x7tier i 2x3 tier) ponadto mam ponad 21 mln kredytów w zapasie :) i ta wartość ciągle rośnie!
pozdrawiam!
Some_Body

Postautor: Some_Body » 17 sie 2013, 12:51

Konto premium mocno skraca czas potrzebny na uzbieranie pieniędzy oraz expa na jakiś wysoki tier.

Czołg premium skraca czas potrzebny na uzbieranie pieniędzy natomiast wydłuża czas potrzebny na uzbieranie expa (bo grając czołgiem premium nie expisz linii rozwijanej).

Zamiast kilku czołgów premium wolałbym jeden premium i konto premium (co jakiś czas).
pojazdy w garażu: T34 / M48A1 Patton / JagdPz E100 / StuG III / KV-1S / T57 / Waffentrager auf Pz. IV / T54

rozwinięte / sprzedane X-tki: Object 268 / T110E5 / T110E4 / E100
Borowik13

Postautor: Borowik13 » 27 sie 2013, 21:13

Na początku sierpnia jak była zniżka na premium kupiłem 2 tygodnie za cenę 6 dni (gold za turnieje i eventy oczywiście :P ). Bijąc prawie codziennie z premią 30 fragów i 50k expa premka skończyła się wczoraj. Po wszystkim (a eventy były dobre) kupiłem kolejną X, wyposażenie za 3,5kk i zostało jeszcze 8,5kk.
Chyba dotrwam do następnej serii eventów bez premium :P
Match-making jest dobry :>
Awatar użytkownika
general444

Postautor: general444 » 20 wrz 2013, 6:59

Ja gram bez konta premium, chyba ze jakims cudem je wygram lub dostane kod bonsowy. I da sie tak. I nie mam zamiaru kupowac. Glownym powodem jest to ze jest drogie, nawet w promocji. Jak mam jakis gold to juz lepiej kupic jakas zabawke premium 5 tieru (nie kupuje golda wiec nie stac mnie na wiekszy tier) i sie nia bawie, przy okazji zarabiajac + miejsce w garazu lub dwa. Mam w garazu czolgi kazdego tieru wiec zbije gwiazdki i jestem ze 100k na +. Dodatkowo mam 2 zarabiacze 6 tieru (t-150 i t-34-85) ktore daja mi nawet 30k kredytow za dobra bitwe.
A to ze konto premium skraca czas na uzbieranie okreslonego czolgu to dla mnie minus. Ja gram dopuki nie mam asa na danym czolgu wiec bywa ze gram dlugo na czolgu elitarnym. Po drugie mi sie nie sieszy, jak jest slaby tank to wiekszosc chce go przeklikac aby miec kolejny, ja staram sie nauczyc nim dobrze grac. Nie ma slabych czolgow, sa tylko slabi gracze
prodager

Postautor: prodager » 27 wrz 2013, 9:30

Ja tez nie mam premki i spokojnie nabilem X tier bez najmniejszych problemów z wymaksowanego t95 na E3 przeszedłem w 1 miesiąc bez jakiegoś nolifienia tylko normalnie expiąc nim wiec moje zdanie takie że premka wcale nie jest potrzebna ze wbić X tier i go utrzymać
RadziuPL

Postautor: RadziuPL » 28 wrz 2013, 12:35

Trzeba wymienic jakimi czolgami sie gra.
Ja grajac E50 w zyciu bym nie zarobil na X tier. Bierze sie to z prostej przyczyny. Podstawowa. Szybkostrzelnosc i koszt ammo.
Drugorzedna ze HT i TD potrafia wiecej przyjac czyli czesto mniej placa za naprawe. Jednak glowna przyczyna to ammo.
Taki E 50 moze lekko wypluc 20 pociskow dodam majacych mniejsza szanse zarobic niz pocisk np. E75 z powodu peny. Wiec taki uzytkownik meda IX tieru na nic nie odlozy przykro mi, ale za to zgarnie wiecej fanu :P.

Grajac E75 prawie nigdy nie jestem na minusie. Powoli, ale powoli konto rosnie. Wiadomo wystrzeli sie te srednio 12 razy czyli juz 10 000 kr do przodu 10 walk to roznica 100 000.
Pancerz wiecej wezmie na klate wiec mniej za naprawe, ale tu tylko teoretycznie, wieksza pena i wieksze obrazenia czyli wiecej kapusty.

Dlatego wazne wymienic jaka IX sie gra. Podobna sytuacja jest jak sie opisuje czolgi powinno sie na wstepie powiedziec jak radzi sobie przy losowaniach w topce a jak keidy jest na dole, bo to 4 tiery roznicy i inne zadania na polu bitwy. W topce moze kosic jak AK47 jednak gdy jest na dole moze byc bezuzyteczny.
Awatar użytkownika
HeadHunter1906

Postautor: HeadHunter1906 » 28 wrz 2013, 13:23

Prawda jest taka, że przez misje i eventy premium jest nie potrzebne by utrzymać garaż, czy kupić nowy czołg, bo z kredytami nie ma problemu. Według mnie konto premium jest potrzebne tylko do szybszego grindu.Nie jestem jakimś wybitnym graczem ale bez problemu utrzymuje 4 IX tiery nie mając konta premium ani "premtanka".
Obrazek
1Jurko

Postautor: 1Jurko » 07 lis 2013, 10:51

Prawda jest też taka że przez WoWp można było bez trudu nabić pół roku premki a nawet kolejne miesiące.

Moja obecnie jest aktywna do 8 maja 2014 :)
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15

Wróć do „Czołgi”