Czołg Premium do 1500G

Wasze ulubione czołgi w grze World of Tanks. Który czołg jest lepszy ? Jak nim grać ?
sonsiad

Re: Czołg Premium do 1500G

Postautor: sonsiad » 22 maja 2012, 6:32

też się skusiłem na promocyjnego Churchilla - naprawdę dobra zabawa :twisted:
co do zarobków, tak jak napisali przedmówcy, Churchill zapewnia je pewniejsze.
jeżeli ktoś uwielbia medy to polecam T25 jednak dla mnie Churchill wymiata - ale wynika to pewnie z mojego przywiązania do ciężkich czołgów.
dodatkowa zaleta ruska to możliwość szkolenia załogi do innych ciężkich sowieckich tanków...
co do tych 99% na szczycie listy to u mnie wygląda to tak że Churchillem w 99% jestem w pierwszej "5".
-> World of Warships - walcz na morzu!
1Jurko

Postautor: 1Jurko » 22 maja 2012, 7:02

Zastanawiam się jeszcze nad tym PzKpfw S35 739 (f). Widziałem jak chyba nim grający koleś ubił 15 fragów. Do tego jest na niego teraz promocja. Wychodzi chyba taniej od Churchilla
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15
Awatar użytkownika
Pejotl79

Postautor: Pejotl79 » 22 maja 2012, 7:21

1Jurko pisze:Widziałem jak chyba nim grający koleś ubił 15 fragów.

:O
panie, takie rzeczy??
Mam moze mało, bo ok 1750 bitew, ale do tej pory tylko raz CAŁYM teamem wygralismy 15:0, a ty mowisz ze 1 czołg załatwił całą druzynę?
Jak dla mnie łżesz:D
Kupujcie Churchilla, to dobry brytyjski czołg! Ogarnięty gracz nim wymiata, a lowowania ma dobre najczesciej - przód stawki do 5 miejsca.
Awatar użytkownika
HerrGraves

Postautor: HerrGraves » 22 maja 2012, 7:46

1Jurko pisze:Zastanawiam się jeszcze nad tym PzKpfw S35 739 (f). Widziałem jak chyba nim grający koleś ubił 15 fragów. Do tego jest na niego teraz promocja. Wychodzi chyba taniej od Churchilla

Proponuje Churchilla, Pz ma gorszy mm, czesto losuje go do 5 tierow ktorym nie jest w stanie prawie nic zrobic.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, 9:44 przez HerrGraves, łącznie zmieniany 2 razy.
Zali wzrok orli zgaśnie, czyż ulegniemy w walce?
Ciaśniej ściśnijcie światu na gardle proletariatu palce!
Naprzód pierś podaj nagą, niech flaga na niebo zawiewa,
Kto tam znowu krzyczy prawą?
Lewa
Lewa
Lewa
stiopan

Postautor: stiopan » 22 maja 2012, 8:07

Pejotl79 pisze:
1Jurko pisze:Widziałem jak chyba nim grający koleś ubił 15 fragów.

:O
panie, takie rzeczy??
Mam moze mało, bo ok 1750 bitew, ale do tej pory tylko raz CAŁYM teamem wygralismy 15:0, a ty mowisz ze 1 czołg załatwił całą druzynę?
Jak dla mnie łżesz:D

To prawda, jest film na oficjalnym forum. Fakt że kolo trochę kampił i sporo pracy zrobili pozostali gracze, ale wygrał przegraną bitwę i chwała mu za to.
Ja polecam spojrzeć łaskawym wzrokiem na T14, trochę słabe działo, ale nadrabia szybkostrzelnością. No i co ważne chyba ładniejszy od winstona :D
1Jurko

Postautor: 1Jurko » 22 maja 2012, 10:24

Dlaczego wszyscy traktują kampienie jako coś złego? Jeden trzyma się z tyłu i korzysta z tego, że inni lecą ile fabryka dała do przodu. Jeśli są dobrzy i umieją współpracować to obojgu się to opłaci. Co do Churchilla to się chyba na niego skuszę chociaż z drugiej strony jakoś grając przeciw nim nie odczuwam strachu czy obaw

Pejotl79 pisze:Jak dla mnie łżesz:D
:evil:

http://www.youtube.com/watch?v=rOocMMGFfRw
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, 13:56 przez 1Jurko, łącznie zmieniany 1 raz.
Graj tak jakbyś miał 29 wrogów a strzelać mógł tylko do 15
sonsiad

Postautor: sonsiad » 22 maja 2012, 12:37

1Jurko pisze:Zastanawiam się jeszcze nad tym PzKpfw S35 739 (f). Widziałem jak chyba nim grający koleś ubił 15 fragów. Do tego jest na niego teraz promocja. Wychodzi chyba taniej od Churchilla

muszę cię zmartwić ale piszesz o zupełnie innym czołgu niż tez z filmiku na YT.
tam wymiata Pz38H735f - drugotrierowy czołg premium niedostępny w sklepie ( widziałem po jego wycofaniu ze sklepu jakieś oferty na znanym portalu aukcyjnym , ale z zakupem wiąże się ryzyko...).
Ja kupiłem go jeszcze za czasów dostępności w sklepiku i jest świetny na odstresowanie po walkach na wyższych trierach ( mój rekord fragów to 11)
z kolei PzKpfw S35 739 (f) to czołg z 3 trieru i tak jak ktoś już napisał potrafi go rzucić różnie nawet do 5 trieru - wtedy raczej sporo nie ugrasz, jeżeli jest się na na górze stawki ( a nie jest to reguła ) to można poszaleć. pojeździłem nim kilka bitew na koncie u kumpla , ale nie polecam zakupu.
kzwti

Postautor: kzwti » 23 maja 2012, 11:20

Jaki czołg premium do 1500G? Według mnie? Tylko promocyjne. Żaden inny się nie nadaje. Szkoda złota. Na niskich tierach prawie zawsze wychodzi się na plus z bitwy. Chyba, że ktoś naprawdę nie ogarnia. A i owszem można kupić. Ale z perspektywy czasu mówię - nie opłaci się i tyle. Miałem Locusta, T-127, mikromausa, churchila i walentynę.

I mnie osobiście najlepiej podeszła właśnie walentyna. Pancerz OP, losowało nie wyżej niż jej tier czyli IV. Szybkostrzelne działo. Z załoga na 100% i modułami wymiatała po 6-7 fragów. I nawet się Valentyna zbierała pomimo, ze nominalnie to był wolny klocek. Minus - niestety trzeba było brać do bitwy po parę złotych pestek gdyby np. M3 Lee się pojawił. Zarobki maksymalne coś około 20k sreberka na czysto 10-15k często bywało (z premką).
Locust - spoter, losowania do d... wolałem już Luchsa, T-127 ni pies, ni wydra, takie cuś bez charakteru, pancerza i działa. Mikromaus - fajny dopóki nie trafi się na kogoś ogarniętego w np. Pz35t (Tetrarch nie jest potrzebny), dwa strzały (z boku pomiędzy wieżę i kadłub + kopułka dowódcy) i zgon.
Chrchill? Miałem dość pękania na hita od KW.
Finał był taki, ze wszystkie wraz z rozwojem konta poszły "do żyda" bo szkoda było mi na nie miejsca w garażu. A potem i tak musiałem kupić "brzydala".

Do tych co polecają Churchila: co z tego, że dobry pancerz na kadłubie jak działko kijowe. Zresztą kto bije Churchila w kadłub? Dwa ogarnięte Mardery (III tierowe TD) w plutonie robią z niego sieczkę z 200+ metrów (jeden cięgiem rwie gąski a drugi ładuje po wieży) a on biedny nie może nic im zrobić poza oddaniem fraga bo nie może ich trafić albo ich po prostu nie widzi.
A jak już się trafią dwa współpracujące Hertzery, Stugi III czy nie daj Boże jedna przyczajona SU-85 ze 107-ką to zgon mniej niż minutę pewny. Po co wywalać PLN na taki czołg? Wg mnie nie ma sensu.
Strasznie lubiłem rozstrzeliwać Churchille z trolla na KW - fajnie pękały na hita. Teraz może jest lepiej bo KW nie ma, ale KW-1 z mnitrollem albo 85 mm to też raczej szybki wyrok.
Stugiem czy "suczką" też je kocham mordować - wszystko wchodzi w tą wieżę.

Wg mnie ogólnie szkoda golda na niskotierowe premium tanki. Zarobki tylko trochę większe. Wolałbym kupić premkę na miesiąc i doczłapać do KW-1, PZIV, SU-85 czy innego dobrego zarabiacza.
Awatar użytkownika
HerrGraves

Postautor: HerrGraves » 23 maja 2012, 11:28

Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą. Miałem wczoraj wolny dzień i pocisnąłem Churchillem kilkanaście godzin. Wynik - ponad 700K kredek. Kiedyś cisnąłem tak PzIV i uzbierałem 300K ( wszystko bez premki ). Dla mnie to spora różnica, więc PzIV poszedł "do żyda". Pewnie że fajnie się rozwala Churchille KW-2, KW-1, Stugami, SU-85, ale ma on nad nimi kolosalną przewagę - MM. Maksymalnie 6 tier i to raz na 10 walk średnio. Stugiem często ląduję z 8 tierem... Działo też nie jest tragiczne, zamontowałem wentę, dosyłacz i szybkie celowanie. Skutek - strzelam szybciej niż francuzy i mam magazynek na 140 pocisków. Czołg nie jest pozbawiony wad, ale znajdź mi taki? Ja tam nie żałuję 750 złoa, jakie na niego wydałem i polecam jako taniego zarabiacza.

Pozdrawiam
Zali wzrok orli zgaśnie, czyż ulegniemy w walce?
Ciaśniej ściśnijcie światu na gardle proletariatu palce!
Naprzód pierś podaj nagą, niech flaga na niebo zawiewa,
Kto tam znowu krzyczy prawą?
Lewa
Lewa
Lewa
stiopan

Postautor: stiopan » 23 maja 2012, 14:07

Zgadza się, średnia zarobków jest wyższa niż niż w "niepremium" tankach. Jak jest mus zarobić np na promocję modułów to lepiej trzepnąć serię w takim t14 niż w Pz4. W Pz4 nie wygrasz każdej bitwy i nie w każdej złapiesz 4 fragi ze 100 do 0 Hp. A w premium zawsze zarabiasz i to sporo.
Ja miałem oprócz churchila chyba wszystkie premiumy do 1500G i uważam że jedynymi jakimi warto się zainteresować to T14 i Matilda. Reszta niestety jest za słaba by dobrze zarabiać. Walentine byłby jeszcze dobry ale mógłby mieć mocniejsze działo. Spotkanie ogarniętego kierowcy w innym Walentine to oklepywanie się tak jak w którymś niskotierowym AMX.
Acha, jest jeszcze Ram II, ale ten to nie pamiętam jak zarabiał ale jak nie było jeszcze francuzów to sporo nim jeździłem dla samego funu. Szybkostrzelny med z niezłym zrywem ale ze słabym działkiem.
Churchill nie wiem jak zarabia, ale mam wrażenie że jest trochę słaby jako czołg. No i szpetny trochę :D

Wróć do „Czołgi”