Jaki LT II tieru - dla samego funu z gry?

Wasze ulubione czołgi w grze World of Tanks. Który czołg jest lepszy ? Jak nim grać ?
Hovding

Jaki LT II tieru - dla samego funu z gry?

Postautor: Hovding » 17 sty 2012, 0:01

Witam. Rozważam zakup jakiegoś LT z II tieru, aby zrelaksować się po IS-ach i Lowach (i bezstresowo połowić fragi :)). Nie chodzi mi o zarobki, ale raczej o czysta przyjemność z gry. Rozważam PzKpfw 38H735, H35, PzII lub D1. Czytałem o każdym z tych czołgów, ale jakoś nie potrafię wybrać. Co radzicie (najlepiej jako użytkownicy)?
Dominus vitae necisque
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Zoldrak

Re: Jaki LT II tieru - dla samego funu z gry?

Postautor: Zoldrak » 17 sty 2012, 6:03

Jesli chcesz wydać troche złota to PzKpfw 38H735, jeśli nie to warto kupić jego pierwowzór - H35.
W garażu: E-100, IS-7, T110E5, IS-4, Obj 261, T30, JagdTiger, T-54, E-50 i trochę innego szmelcu :)
Husarian

Postautor: Husarian » 17 sty 2012, 9:21

a ja polecę pz35t ;) na swoim tierze jeden z lepszych czołgów ;) (przy czym i tak ms-1 rulez!!)
pieknorog

Postautor: pieknorog » 17 sty 2012, 14:14

Na II tierze nie ma czegoś takiego, jak fun z gry, bo wszyscy to noobki. Gra jest potwornie niezorganizowana i połowa na dzień dobry jedzie na pałę przez otwarte pole.

Skończy się na tym, że będziesz zjadał prozac jak dziecko cukierki.

A jeżeli już coś do polecenia, to tak jak Husarian napisał: pz35t.
Jeżeli masz jakąś możliwość zdobycia Mk VII Tetrarch, to weź go koniecznie (nie wiem, czy promocja na nie jeszcze jest). Niesamowity czołg, taki drugotierowy Type 59. Potwornie szybki i super działko.
W garażu goszczą: IS-7, T-54, E-75, Lowe, Ob. 212, T-50 , Pz II C, Pz II
Czekają na kredyty: Lorraine 40
Zabrakło cierpliwości dla: KV-4
Awatar użytkownika
ard

Postautor: ard » 17 sty 2012, 17:51

pieknorog pisze:Na II tierze nie ma czegoś takiego, jak fun z gry, bo wszyscy to noobki. Gra jest potwornie niezorganizowana i połowa na dzień dobry jedzie na pałę przez otwarte pole.
A druga połowa, to gracze z kilkoma tysiącami bitew na koncie, którzy, tak jak ja, lubią sobie pograć na niskich tierach. Dlatego nierzadkim widokiem są gracze z medalem specjalisty. PzII z załoga na 100% i siatką jest niewidzialny. Ten czołg z niemiecki linii polecam. Do ostatniego patcha Pz35 był lepszy ale teraz dwójka jedną serią może roznieść przeciwnika i ma mocniejszy pancerz przedni.

PS Działka 20 mm maja 350 metrów zasięgu.

EDIT: Niektóre czołgi premium są zazwyczaj "źle" zbalansowane. Jeśli ma mocny pancerz, to jest wolny i ma słabe działo, jest szybki, brak pancerza i działa itp. Tutaj możesz dostać kody na takie.

EDIT2: Niefortunnie napisałem powinno być "i ma mocniejszy pancerz przedni od Pz35".
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 20:28 przez ard, łącznie zmieniany 2 razy.
Poradniki:[spoiler]Przewodnik po World of Tanks: Zakładanie konta i instalowanie gry.
Vademecum przetrwania - czyli nie daj się zabić.
Warto wiedzieć.
Za co dostaje się doświadczenie.
Zasady Walki.[/spoiler]Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
kroko

Postautor: kroko » 17 sty 2012, 18:00

pzII ;d
Obrazek Żryj mój ołów!
blackjack555

Postautor: blackjack555 » 17 sty 2012, 19:08

Rosyjski BT2, jeśli ogarniesz jak nim grać (słaby pancerz, mało HP), to będziesz miał średnio po 6 fragów na bitwę:) Ja się zawsze relaksuję nim po dłuższych partiach na wyższych tierach, prędkość i zwrotność zabija każdy czołg 2 tieru:) Przy którymś niemieckim pz jest problem z przebiciem go, ale można go zamęczyć jeśli gracz nie ogarnia:)
Hovding

Postautor: Hovding » 17 sty 2012, 20:04

Wolę wolniejsze, ale lepiej opancerzone ;) Grałem i BT-2 i Tetrachem-zbyt papierowe. Choć działo w Tetrze, całkiem, całkiem.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 21:09 przez Hovding, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominus vitae necisque
pieknorog

Postautor: pieknorog » 17 sty 2012, 20:22

Muszę w takim razie i ja teraz pobawić się PzII.

Bierz tego Tetrarcha, dostajesz go z dodatkowym miejscem do garażu (jeżeli jakimś cudem Ci nie przypasuje, sprzedasz go za 150k kredytów i zostanie Tobie dodatkowe miejsce w garażu).

http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-4 ... -tetrarch/

Tam masz instrukcje, co trzeba zrobić. Tyle, że nowy kod to NEWYEAREU
W garażu goszczą: IS-7, T-54, E-75, Lowe, Ob. 212, T-50 , Pz II C, Pz II
Czekają na kredyty: Lorraine 40
Zabrakło cierpliwości dla: KV-4
Awatar użytkownika
Speclock

Postautor: Speclock » 24 sty 2012, 9:41

A ja, jako zwolennik Jankesów w tej grze bede promował czołg M2 Light tank :D bardzo dobrze mi sie nim gra, niesamowicie szybki, w miare dobry pancerz, działko bardzo celne i kąsi za każdym razem! Jedyny problem to ogromny promien skrętu i znikoma manewrowośc w miejscu, ale da rarde z tym żyć, na bitwe za każdym razem mam po 3-4 fragi-jeśli nie zapędze sie za daleko na samym początku:) juz miałem 9 razy Specjaliste na nim(najwiecej z posiadanych czołgów)

Obrazek

zarobki bez premium na poziomie 5-9k więć nawet znośnie. Oczywiście granie na I-III tierze to zabawa, aby sie odstresować od bardziej zaawansowanych taktycznie gier na High level :mrgreen:
Prawdziwą moc w sobie znaleść musisz...

Wróć do „Czołgi”