T71

striker13

Re: T71

Postautor: striker13 » 21 paź 2013, 16:10

TigerSmasherPL pisze:scouter idealny, załoge mam 100% + jakieś 20 pierwszcyh skilli, parę razy po 3/4 fragi, raz nawet prawie ubiłem mausa (zadałem 2700 dmg i wz120 mi go ukradł :/ ), jeśli chodzi o kredyty, to czasami jest na -, ale rzadko, raczej średnio 10-15k za wygraną bitwę ok 0 za przegraną
edit: wygrywa pojedynki z lekkimi amxami nawet 13 90 ;)

Bajki to możesz sobie pisać...Maus'a zjedziesz ale tylko na goldzie bo 175 peny to mało by dupkę przebić w Mausie Po 2 AMX'a 13 90 zjedziesz <=> gdy kierowca to noob albo ładuje magazynek lub jest afk.Więc następnym razem proszę Cię nie pisz bezsensowne posty.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Newbiep

Postautor: Newbiep » 21 paź 2013, 17:27

@up :) Maus to zaden problem jak wie sie gdzie z tego strzelac :) Jakbys wiedzial to ta krowa ma takie miejsce z tylu gdzie nawet MS1 wchodzi :)

Do rzeczy :) Idealny pogromca czolgow superciezkich, gdy juz sie do nich dossa 1v1. Tak wygrywa z francuzami... choc moze to nie "on" tylko jego kierowca. Niepodwazalnym atutem wzgledem franc jest jego celnosc w ruchu, skupianie celownika i pestka co 2s, a takze zwrotnosc, w ktorej bije france na glowe :) Poza tym ~170 pene vs ~140 u francy na VII tierze robi ogromna roznice.

Niestety mam wrazenie, ze coraz wiecej fastfoodow/samobojcow/dostarczycieli fragow dobiera sie do tego fenomenalnego pojazdu i kompletnie nie potrafia go wykorzystac jadac na przyslowiowa "pale" :(

Oby nie dostal buffa (wszyscy wiemy na jakiej zasadzie odbywa sie Buff/Nerf w WoT stad moje obawy), bo wtedy ci co go ogarniaja beda robili jeszcze wieksza sieke, a juz teraz T71 jest lekko OP wzgledem innych T7, a nawet 8, a juz na pewno bryluje na tle innych scoutow/LT. Jedyny, ktory moim zdaniem mu w jakims sensie dorownuje to Chaffee.
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Awatar użytkownika
Pinky

Postautor: Pinky » 20 lis 2013, 2:14

Z Mausem nie walczyłem co prawda, ale nie mam takiej potrzeby, wystarczy że go wyświecę, to nie moje zadanie tylko innych go zjeść :) Ale w porównaniu z AMX 13 90 to fakt, ma niewielkie szanse z T71, i nie raz nie dwa to sprawdzałem. Sam jeżdżę Anemiksem i pewien problem mam z smurfem T71 w bliskim kontakcie. O ile na T71 otwieram ogień nawet z tych kilkudziesięciu metrów na pełnym gazie to na Anemiksie wolę podjechać bliżej bo wiem że jeśli spudłuje te dwa strzały, to potem może mi nie starczyć magazynka na zjechanie go do końca, a on przeładowuje magazynek dwa razy szybciej. Jeśli do tego dołożyć lepszą manewrowość T71 niż na Francuziku to wtedy jest kłopot. Przy czym dwie różne taktyki są na randomkach, Anemiksem scoutuje bardziej stacjonarnie, a na T71 mogę zaszaleć w stylu starego T-50-2. Scout fenomenalny i z żalem się go będę pozbywać z garażu. Potrafi zasiać takie zamieszanie na tyłach przeciwnika że ogarnięty team jedzie i liczy fragi. Byłem świadkiem jak osamotniony T95 z przeciwnej drużyny napisał że wygrałem i spokojnie oddał mi bitwę bowiem też zostałem sam jeden na koniec.
TigerSmasherPL

T71

Postautor: TigerSmasherPL » 27 sty 2014, 14:36

Pinky pisze:[...]na Anemiksie wolę podjechać bliżej bo wiem że jeśli spudłuje te dwa strzały, to potem może mi nie starczyć magazynka na zjechanie go do końca, a on przeładowuje magazynek dwa razy szybciej. J

czyli co anemix 13 90 potrzebuje 50 sec na reload? bo ten ze 100% załogą ma jakoś 23,6s, swoją drogą ja się z kolei boję 13 90 bo właduje w niego magazynek za 900 dmg, a on mnie ma na 4/5 hitów. T71 jest świetny, ale dopiero teraz, jak brakuje mi ok 25k do T69 zaczynam go ogarniać, w międzyczasie udało mi się rozwalić z pomocą ogarniętej arty wrogiego T95 (gąska, tył druga gąska, tył, algorytm powtarzać do 0 hp :P )
edit: faktycznie, 42 sec na reload u anemixa, teraz tylko bede czekał aż sie wystrzela a potem wysyłam do garażu :P
w garażu:
E-100, E-50M, JgE-100, E-25, Panther88, Rhm-B WTF ,Loewe, ST-I (stock :/ ) i inny złom razem ok 40-50 tanków, zapraszam do klanu EX_NO [spoiler]http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=16977[/spoiler]
Awatar użytkownika
HeadHunter1906

Postautor: HeadHunter1906 » 14 kwie 2015, 12:27

T-71 to jeden z niewielu czołgów jaki został w moim garażu na stałe i doczekał się nawet kamuflażu za złoto. Wszystko to dlatego, że uważam tego mikrusa za wspaniała maszynę, dającą mnóstwo zabawy i satysfakcji z gry. Czołg ten ma świetne, celne działo, kapitalną mobilność i małe gabaryty co bardzo utrudnia trafienie. Właściwie do pełni szczęścia można byłoby wymagać mocnego pancerza, ale po co komu pancerz kiedy ma się taką mobilność? ;) (poza tym to tylko LT). Minusem jest to (moim, a nie czołgu), że mimo bardzo dobrego zasięgu widzenia nie potrafię nim grać jak typowym spoterem, a preferuje zadawanie uszkodzeń. Zrobienie 3k dmg jest dosyć częstym zjawiskiem.
Na zakończenie chce jeszcze raz napisać, że uważam T-71 za kapitalna maszynę "for fun" i mogę ją polecić każdemu.
Obrazek

Wróć do „Czołgi amerykańskie”