[POMOC] panel zayaz zmiany w configu

kuleer

[POMOC] panel zayaz zmiany w configu

Postautor: kuleer » 28 wrz 2014, 10:12

siema. Od zawsze używam panelu dmg od zayaz'a. Niestety ostatni patch kompletnie go zepsuł. Poszukuję osoby która potrafi go skonfigurować tak jak bym tego chciał. Na oficjalnym forum nie ma osób skorych do pomocy więc szukam gdzie się da. Mimo, że używam configa z poprzednich wersji to nowe zmiany nadal istnieją. Oto kilka szczegułów które chciałbym zmienić:

1. informacje o otrzymanych trafieniach wyświetlają się nad panelem, a mają się wyświetlać po jego prawej stronie

2. w tej chwili po otrzymaniu strzału wyświetla mi nick gracza, nazwę pojazdu od którego dostałem, ilość uszkodzeń, procentowa wartość obrażenia, rodzaj amunicji i jakiś czas przeładowania. Jest to cholernie nieczytelne. Chciałbym aby wyświetlało tylko nazwę pojazdu, ilość obrażeń i rodzaj amunicji

3. w tej chwili każde otrzymane trafienie znika po kilku sekundach, poprzednio na stałe wyświetlało 5 ostatnich obrażeń i chciałbym aby tak zostało.

4. w tej chwili panel pokazuje mi w miejscu gdzie wyświetlają się obrażenia kto mi zdjął gąsienice. Jest to kompletnie niepotrzebne i zaśmieca widok.

Czy może ktoś mi pomóc? Reszte ustawień chciałbym mieć tak jak mam do tej pory.

Moje gg: 23368313
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Inne”