Awaryjne otwieranie drzwi

wujcio0p
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 8:32

Awaryjne otwieranie drzwi

Postautor: wujcio0p » 23 mar 2017, 12:54

Witam, co możecie mi powiedziec o awaryjnym otwieraniu drzwi? Na http://dorabianiekluczy-katowice.pl/ mają bardzo ciekawą usługę, dostępni są 24 godziny na dobę. Gdy miałem problem z wejściem do domu, a zgubiłem klucze raz dwa otworzyli mi je. Myślę, że warto mieć zapisany taki numer.
-> World of Warships - walcz na morzu!
gunkires12
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2017, 20:53

Re: Awaryjne otwieranie drzwi

Postautor: gunkires12 » 27 mar 2017, 18:10

Zatrzasnąłem kluczyki w chwili, kiedy miałem jechać z dziećmi na wakacje. Obiecane wakacje mogły stać się katastrofą – nie wiedziałem kompletnie co zrobić, straciłem głowę. Zacząłem otwierać samochód sam, jednak po chwili zdecydowałem się zasięgnąć porad fachowca. Po telefonie na infolinię pogotowia ślusarskiego dowiedziałem się, że w pobliżu jest ślusarz, który już do mnie jedzie! Ślusarz sprawnie otworzył drzwi, wyjął kluczyki i pożyczył nam miłych wakacji. Jestem zachwycony sprawnym działaniem i ogromną wiedzą, jaką wykazał się ślusarz. Dodatkowym plusem jest fakt, że ślusarz nie był zwykłym robotnikiem, ale także duszą towarzystwa – żartował, zabawiał dzieci i był bardzo uśmiechnięty. Chciałbym aby wszyscy fachowcy byli tak pogodnie nastawieni do klienta jak ten ślusarz właśnie.
K., Gdańsk
__________________
lukier plastyczny do dekorowania tortów
cykk92
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2017, 19:31

Re: Awaryjne otwieranie drzwi

Postautor: cykk92 » 29 sty 2018, 13:04

Jest wiele fajnych samochodów, według mnie bardzo dobre są Hondy, sami zobaczcie na ten autoryzowany serwis Hondy z nowymi i używanymi samochodami, http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/s ... iczny.html możecie u nich udać się do serwisu w razie dalszych awarii drzwi w Twoim aucie.

Wróć do „Off Topic - Na luzie”