Awaryjne otwieranie drzwi

wujcio0p

Awaryjne otwieranie drzwi

Postautor: wujcio0p » 23 mar 2017, 12:54

Witam, co możecie mi powiedziec o awaryjnym otwieraniu drzwi? Na http://dorabianiekluczy-katowice.pl/ mają bardzo ciekawą usługę, dostępni są 24 godziny na dobę. Gdy miałem problem z wejściem do domu, a zgubiłem klucze raz dwa otworzyli mi je. Myślę, że warto mieć zapisany taki numer.
-> World of Warships - walcz na morzu!
gunkires12

Re: Awaryjne otwieranie drzwi

Postautor: gunkires12 » 27 mar 2017, 18:10

Zatrzasnąłem kluczyki w chwili, kiedy miałem jechać z dziećmi na wakacje. Obiecane wakacje mogły stać się katastrofą – nie wiedziałem kompletnie co zrobić, straciłem głowę. Zacząłem otwierać samochód sam, jednak po chwili zdecydowałem się zasięgnąć porad fachowca. Po telefonie na infolinię pogotowia ślusarskiego dowiedziałem się, że w pobliżu jest ślusarz, który już do mnie jedzie! Ślusarz sprawnie otworzył drzwi, wyjął kluczyki i pożyczył nam miłych wakacji. Jestem zachwycony sprawnym działaniem i ogromną wiedzą, jaką wykazał się ślusarz. Dodatkowym plusem jest fakt, że ślusarz nie był zwykłym robotnikiem, ale także duszą towarzystwa – żartował, zabawiał dzieci i był bardzo uśmiechnięty. Chciałbym aby wszyscy fachowcy byli tak pogodnie nastawieni do klienta jak ten ślusarz właśnie.
K., Gdańsk

Postautor: cykk92 » 29 sty 2018, 13:04

Jest wiele fajnych samochodów, według mnie bardzo dobre są Hondy, sami zobaczcie na ten autoryzowany serwis Hondy z nowymi i używanymi samochodami, http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/s ... iczny.html możecie u nich udać się do serwisu w razie dalszych awarii drzwi w Twoim aucie.
titan33

Postautor: titan33 » 14 gru 2018, 10:45

Ja to chciałbym polecić firmę która zajmuje się pomocą drogową. Warto znać takie firmy bo nigdy nie wiadomo co się nam na trasie przytrafi. Koniecznie zajrzyjcie na stronę Holowanie Warszawa Oni mają bardzo przyjemne ceny. Ja korzystałem z ich usług i dlatego serdecznie ich polecam.

Wróć do „Off Topic - Na luzie”