PSUT rekrutuje! 18+/dobra zabawa/ przyjemność z gry

Subforum poświęcone polskim klanom WOT i rekrutacji.
hajor
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2013, 23:15

PSUT rekrutuje! 18+/dobra zabawa/ przyjemność z gry

Postautor: hajor » 15 maja 2017, 14:48

Obrazek

Witam.
Chciałbym zaprezentować wam KLAN [ PSUT ]. Jest to klan nastawiony na dobrą zabawe podczas wolnych wieczorów. Jesteśmy klanem który czerpie przyjemność lecz nie obijamy się tylko na randomkach :) , bierzemy czynny udział w turniejach,cw,natarciach oraz twierdzach. Jeśli jest więcej aktywnych graczy staramy się wieczorami grać twierdze tak, aby nazbierać kostki i puszczać dodatkowe bonusy.

W naszym klanie są zarówno mężczyźni jak i kobiety, także zapraszamy wszystkich każdy znajdzie osobę do wspólnej gry podczas długich wieczorów.

Mamy kilka wymagań :
~800+ WN8
~PEŁNOLETNOŚCI ( czasem robimy wyjątki ale to są osoby przyjmowane na próbę i zazwyczaj nie mniej jak 17lat)
~Czas na gre ( tyle ile masz tyle grasz ) u nas nie ma obowiązkowych treningów, ustalonych czasów gry, jest CW o 18 uwierzcie, że nie trzeba się prosić o frekwencje ludzie chętnie biorą w nich udział.
~Oczekujemy używania team speak3 ( komunikator głosowy ), bo jeśli się bawić to wspólnie, bo dlaczego by nie ;)
~KULTURY OSOBISTEJ u nas nie toleruje się, wyzywania, obrażania, wyłudzania czegokolwiek od innych klanowiczów, rasizmu, wywyższania się! i wiele więcej negatywnych mniej lub bardziej wpływających na negatywne zachowanie uwag czy też zachowań.

Z naszej strony chyba tyle, jeśli będziesz zainteresowany mniej lub bardziej NAPISZ!, odpowiemy na wszelakie twoje pytania! Kontakt |: cicha_diablica ,madhrain, HajorMen
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Klan szuka graczy”