M4A4 Sherman Firefly

KoLiMaToR

Re: M4A4 Sherman Firefly

Postautor: KoLiMaToR » 20 wrz 2012, 19:31

Jeśli on będzie do podmiany za M4A3E2 Jumbo to niewiem jak ci podziękuje :)
-> World of Warships - walcz na morzu!
przemrex

Postautor: przemrex » 08 lis 2012, 22:13

1. Niestety nasz polski twórca remodeli nie może udzielić mi żadnej porady (tajemnica zawodowa :|), ale mimo to znalazłem program dzięki któremu mógłbym przerobić pliki, niestety program ten jest tylko ściągany przez torrenta (ja niestety nie mogę ściągać przez TnT ponieważ mam po blokowane porty na routerze), chyba że ktoś by ściągną ten plik i wrzucił na przykład na RS to wtedy dało by radę.

2. Jak już wiadomo brytyjskie czołgi nadchodzą więc i Sherman Firefly też (nie wiadomo kiedy wejdzie do gry, wiadomo tylko że już nie długo), więc na razie jestem zmuszony porzucić projekt Firefly (chyba że ktoś by wrzucił plik o którym mowa w pkt. 1 to wtedy zapewne był by wcześniej :)), ale jeśli twórcy będą kolejno wrzucać patche z brytyjskimi czołgami to być może będzie w patchu 8.2 lub 8.3. Na razie znam parametry oryginalnego działa Firefly będącego już w wocie. Oczywiście parametry te mogą zmienić się w każdej chwili. Parametry są następujące:

Tier: VII
Kaliber: 76,2
Szybkostrzelność : 12-15 (pocisk/min)
Penetracja: 171/227/38 (AP/APCR/HE)
Uszkodzenia: 150/150/190 (AP/APCR/HE)
Celność: 0,34 (100m)
Czas celowania: 1,9 - 2,3 (sek)
Waga: 826 (kg)

Edit:

JEST JUŻ DOSTĘPNY REMODEL SHERMANA FIREFLY.

Poniżej podaję linka oraz zdjęcia:
http://www.mediafire.com/?oe22lckf1sax65g

Odwzorowanie czołgu jest idealne (aż mi się łezka zakręciła jak go pierwszy raz ujrzałem :P).
Oczywiście nie jest to moja robota, znalazłem to po prostu w internecie (poszukiwania trwały 4 miesiące). Jest to jedyny jak na razie model firefly jaki wyszedł.

Po pewnym czasie podam instrukcje jak podmienić tego moda pod inne czołgi (nie tylko pod M4 Shermana).

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dowódca Klanu 1DPC
Mazda_PL

Postautor: Mazda_PL » 30 lis 2012, 4:45

Muszę przyznać, że profesjonalna robota ! :) Oczywiście jak Pan wspomniał, znalazł to Pan w internecie, ale patrząc na Pańskie poprzednie projekty, to Pan też ma smykałkę to tej roboty :)
Co do podmienienia widziałem, że został podmieniony za M36 Jacksona, więc za niego chyba będzie trzeba podmienić. Już muszę szykować gotówkę na kupno Jacksona :)
KoLiMaToR

Postautor: KoLiMaToR » 21 gru 2012, 17:49

Ten skin sie podmienia ze M4 Shermana a nie sluggera :(

Wróć do „Czołgi”